Wpis z mikrobloga

Chciałby mi ktoś pomóc przy publikacji aplikacji na play store? Wprowadzili nowe wymagania przed publikacją, żeby opublikować aplikacje musi ją stestować 20 osób, brakuje mi teraz tylko 5 a w sumie to jest 5 minut roboty trzeba tylko zapisać się na liste testerów i pobrać aplikację żeby wisiała przez 2 tygodnie bo tyle wymagają.

To trochę opowiem co to za aplikacja.
Jak uczyłem się do prawa jazdy denerwowało mnie że ta nauka jest bez ładu i składu w aplikacjach z jakimi ja miałem do czynienia, większość się uczyłem przez robienie testów na prawo jazdy co jest słabą metodą bo te pytania chcąc nie chcąc będą się powtarzać między testami, tutaj jest możliwość nauki z podziałem na działy w których znajdują się wszystkie pytania teoretyczne z jednej kategorii, przed każdym działem można sobie przejrzeć najważniejsze zasady ruchu drogowego żeby umieć dobrze odpowiedzieć. Po przerobieniu wszystkich pytań po prostu nie ma możliwości żeby nie zdać bo to są dokładnie te same pytania co będą na prawdziwym teście teoretycznym.
Aplikacja też ma jedną bardzo fajną funkcje, często jak sie zapisuje na egzamin teoretyczny terminy są bardzo długie czasami i nawet po miesiąc czasu, w mojej aplikacji można w takim przypadku włączyć śledzenie terminów na egzamin i po prostu jak się zwolni jakiś to dostaniesz od razu informację na swojego maila i taki przykład z dzisiaj w jednym ośrodku egzaminacyjnym średni czas oczekiwania na termin to było 20 dni, pojawiło się pare egzaminów które byłyby tylko za 4 dni, użytkownik dostał o tym informacje a samo śledzenie zostało załączone jakoś może z 3 dni temu, więc ogólnie z 13 dni szybciej niż by to zajęło normalnie zapisując się na najbliższy termin. Jest to bardzo przydatne jak ktoś nie chce zapomnieć jak się prowadzi czekając miesiąc na kolejny termin.
Narazie funkcjonuje wersja web więc zapraszam do skorzystania kurskierowcy.pl

Jeżeli ktoś chętny do pomocy to niech skomentuje posta, ja napisze na pv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android
#programista15k
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: Dodałem, można skorzystać z wersji web kurskierowcy.pl, a na google play nie jest aplikacja jeszcze publiczna więc nie podeślę linku, jeżeli ktoś chciałby pomóc z publikacją to muszę dodać go na listę testerów i dopiero może pobrać z sklepu play.
  • Odpowiedz
@bugnaw10: jak robiłem prawo jazdy dekadę temu to wchodziła ta powiększona baza pytań żeby nie dało się wykuć tego na blachę xdd
możesz mnie dopisać
  • Odpowiedz