Wpis z mikrobloga

Auto z klimą już mam, więc teraz kupiłem sobie klimatyzację do domu. A co, powodzi się. A 1200 zł to nie majątek, a fajnie jakby zbiła w domku temperaturę w lato, tym bardziej, że na #tvn mówią, że to będzie najgorętsze lato ostatnich 2000 lat.

Klimatyzacja od sprawdzonej firmy - mam także od 3 lat ich golarkę - więc mam nadzieję, że będzie wszystko hulało.

#klimatyzacja #klimat #pogoda #upal ##!$%@? #agd #elektronika #dom #zakupy
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: Całej chaty to to nie schłodzi, ale zależy mi na schłodzeniu jedynie sypialni (głównego pokoju), bo ciężej mi się zasypia przy temp. wieczorowej 25°, a od 27,5° - 28° zaczyna się dla mnie insomnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Julek85: Przerzucę szparą na dole okna, a pozostałą resztę opatulę jakimś kocem, a z drugiego końca zostawię małą szparę, aby też powietrze wlatywało którędyś. A w razie czego są też specjalne kołnierze, które można kupić za stówkę.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: przez Ciebie tez kupilem, ale taki drozszy za 2k o wiekszej mocy (1.8kW pobor -> 4.7kW chlodzenia), aby mozna bylo w salonie tez odpalic... podobno do pomieszczen do 75m^2 starcza

przymierzalem sie swego czasu do klimy na splitach ale cena mnie wbiła w podłogę... a ze pracuje w domu a pokoj biurowy mam od poludniowo-zachodniej strony to moze sie sprawdzi...
  • Odpowiedz