Wpis z mikrobloga

Kurczę, lubię promować swój region od takiej niekonwencjonalnej strony. Sowie to nie tylko Riese i Wielka Sowa. To przede wszystkim takie piękne miejsca jak to ze zdjęcia. Nic tylko podłożyć muzykę z gladiatora i czyś się jak w starożytnej Toskanii. Mam nadzieję, że ludzie na wycieczkach pod moją opieką też będą się tak wczuwać i podziwiać. Niech chociaż jedna osoba się zachwyci, to będzie mój życiowy sukces (ʘʘ)

#dziendobry #sowiegorki
Historycznygagatek - Kurczę, lubię promować swój region od takiej niekonwencjonalnej ...

źródło: IMG_6356

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@robinho123: pomijam te oblegane - spacer gwarkową drogą, wieża widokowa na Włodzickiej Górze, punkt widokowy Koci Grzbiet, czerwony szlak od Przełęczy Woliborskiej aż po szczyt Żmij (piękne widoki na trasie , na Żmiju punkt widokowy po wykarczowaniu lasu. Teraz jest tam startowało dla paralotniarzy), no i zwykle włóczęgostwo po okolicznych łąkach i szlakach. Wiadomo, najpiękniejsze u nas sztuczne jezioro z zaporą wodną na rzece Bystrzyca. No i punkt widokowy nad
Historycznygagatek - @robinho123: pomijam te oblegane - spacer gwarkową drogą, wieża ...

źródło: CBFFA053-CA37-4C6C-B21B-BE4A66440343

Pobierz
  • Odpowiedz
Zaznaczam sobie punkty na mapie na wycieczki weekendowe, bo mamy wiele ciekawych miejsc do zwiedzania na dolnym śląsku.
Mimo że nie byłem w sowich górach, to zdjęcia stamtąd zawsze robiły na mnie wrażenie. Muszę kiedyś pojechać;)
  • Odpowiedz
@Historycznygagatek jak patrzę na to zdjęcie to bym najchętniej mój słomkowy kapelusz nasunęła na czoło, zerwała jedno źdźbło do wsadzenia w usta i smyrając ręką kłosy w jej zasięgu, wolnym spacerkiem poszła w kierunku horyzontu od czasu do czasu podskakując z nóżki na nóżkę ()
  • Odpowiedz