Wpis z mikrobloga

Uwielbiam Linde z jego dramatycznych ról i tak samo nie cierpię Lindy z jego pseudogangsterskich ról


@ruskizydek: gorsze są tylko komediowe role Lindy xD ogólnie kiepski aktor
  • Odpowiedz
@Kismeth Fakt komediowe jeszcze gorsze

Ale miał kilka naprawdę dobrych ról
Przypadek, Rośliny trujące, Zabij mnie glino, Kroll, Psy, Tato, Powidoki

Po prostu gość powinien ograniczyć się do dramatów tylko
  • Odpowiedz
@ruskizydek: Szalom. Dokładnie. Sto razy bardziej się sprawdzał jako facet walczący z trudności życia i systemu, a nie wannabe gangsta terminator badass leon zawodowiec który krzyknął '#!$%@?' i 3/4 Polski żyjącej wtedy w kulcie JP2 wprowadził w stan szoku. Najbardziej tę groteskowość widać w 'Demonach Wojny' wg Goi, najmniej chyba w 'Tato'. ''Psy' miały swój klimat nie do podrobienia, ale to Gajos, Kondrat, Kozłowski i masa postaci drugoplanowych 'zrobili' ten film.
  • Odpowiedz
@ruskizydek @Kismeth @morgiel @eeehhh ja tam najbardziej go szanuję za Krolla i Demony Wojny wg Goi, a co do jego #!$%@? ról komediowych to pragnę przypomnieć jego rolę w Złocie Dezerterów ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek ta rola w zamyśle była już na starcie #!$%@? przez to, że komuś w ogóle przyszło do głowy obsadzić w niej Lindę
PS. Sara to dobry film, tylko może za bardzo zerżnięty
  • Odpowiedz
@J-23cm: problem z Lindą jest taki, że wszędzie gra tak samo i rolę trzeba dopasować do jego ograniczonej gry aktorskiej, a nie jest to aktor, który dostosuje się do roli...
  • Odpowiedz
@eeehhh, @ruskizydek: był przez krótki czas taki serial komediowy produkowany przez polsat, grał tam linda właśnie i małgorzata foremniak, nazywało się to "i kto tu rządzi", on tam miał rolę jej gosposi jakby i opiekuna do dzieci
w sumie nie wiem na ile wynikało to z założeń scenariusza ale oboje byli tak sztywni w swoich rolach że to było serio śmieszne także może to nie do końca tak że linda
  • Odpowiedz