Wpis z mikrobloga

Mimo wyjścia z incelstwa wcale nie przestałem wierzyć w #blackpill . Ciężko jako manlet 176 z zakolami i niezbyt dobrą mordą uwierzyć mi, że moja dziewczyna jest w pełni usatysfakcjonowana. No dobra, wydaje mi się, że autentycznie zadowalam ją w sypialni, bo zazwyczaj jak mówi, że doszła to chwilę przed dostaje takiego jakby spazmu, jej ciało kilka razy tak jakby zawibrowuje, raczej ciężko byłoby coś takiego udawać.
Ale cały czas zadaję sobie pytanie czy to wystarczy. W dodatku, jeżeli to co mówi jest prawdą miała wcześniej w życiu dwa ons-y, może więcej ale przyjmijmy, że mówi prawdę, że dwa. To tym bardziej, jeżeli była w stanie się rozebrać do naga przed kimś kogo nie znała ciężko mi zaufać, ze nie zrobi tego ponownie. Jeżeli pojedzie na początku następnego roku kalendarzowego na praktyki do Hiszpanii ze swojej szkoły to z nią zrywam. Staram się teraz z niej korzystać ile mogę, wiedząc, że prawdopodobnie pojedzie, więc ta relacja nie przetrwa jakoś długo. Nie ufam jej, że nie mając dostępu do mnie w ogóle przez dwa tygodnie, a jednocześnie mając tylu adonisów dookoła, a koleżanki i tak by ją kryły, pewnie jeszcze namawiały na zdradę, to że ona któremuś z nich nie da.

#blackpill #manlet #logikarozowychpaskow #incel #przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: witamy w 2024 gdzie średnia wzrostu się zwiększa, tak 176 cm to dziś wzrost dobry dla dziewczyn a nie facetów. Dziś kobiety wymagają min 180, ale szukają gości min 185 cm. Niestety kobiet jest mało więc rywali do nich jest mnóstwo więc one mogą co rok zwiększać wymogi wobec facetów. To nie są kompleksy a smutna rzeczywistość rynku i podejścia kobiet.
  • Odpowiedz
@m4lna: wiekszosc kobiet woli wybrac przystojnego gwalciciela niz porzadnego brzydala to nic dziwnego, ze nie ma zaufania do kobiet. Przypadek z pracy. Tez myslalem, ze sa jakies granice w tym szalenstwie, ale jednak nie ma. Nawet gwalciciel jest lepszy.
  • Odpowiedz