Wpis z mikrobloga

Pierwsza dropnięta seria od dawna. Pomysł może i jest fajny (porównałbym to do wikingów w fantastycznym świecie z koreańczykami w roli głównej) ale fabuła jest tak żmudnie rozciągnięta a dodatkowo przewidywalna. Dodatkowo odcinki trwające 1h20min to kompletnie nie moja bajka. Wytrwałem do 6 odcinka ale na samą myśl, że jeszcze 14 odcinków to mi sie odechciewa, więc nie będę się męczył. Może kiedyś jeszcze wróce, ale na razie starczy. I szczerze mówiąc spodziewałem się po opiniach i ocenach czegoś lepszego.
#kdrama #seriale #arthdalchronicles
tomeczek - Pierwsza dropnięta seria od dawna. Pomysł może i jest fajny (porównałbym t...

źródło: MV5BYmJhY2JkNjQtOWZkOS00NWZlLWFlOTMtMzQwYzU5NzViNGY1XkEyXkFqcGdeQXVyNDI3NjU1NzQ@._V1_

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@tomeczek: Momentami strasznie głupi ale jakoś dotrwałam do końca. The Story of the First King's Four Gods imo duuużo lepszy mimo wolnego początku, ale trudno dostępny
  • Odpowiedz
  • 1
@darjahn jeszcze jakby odcinki miały standardową długość to może by przeszło ale tak...

The Story of the King's Four Gods

Brzmi bardzo podobnie, tyle że widzę starsza kdrama, dodane do watch listy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz