Wpis z mikrobloga

@klefonafide @washington @badreligion66 @DryfWiatrowZachodnich @sebek_r @siekieromotyka

Wybsie powinnisxie leczyc i to szybko. Czlowiek chory prawie umiesajacy a partia tylko jeszcze bardIej go dobija.

To. Jest ra wielka sumsoe hu usmiechniets Polska na ktore glsowoaliscie? Ja nie glosowalem na tuska zdrajce i jak widac cichego kata niewygodnych ludzi jakim jest Pan Ziobro dla niego

Tusk sie boi bo wie ze jest tyle na niego dowodow ze z paki przez 100 lat by nie
  • Odpowiedz
Wybsie powinnisxie leczyc i to szybko. Czlowiek chory prawie umiesajacy a partia tylko jeszcze bardIej go dobija.


To. Jest ra wielka sumsoe hu usmiechniets Polska na ktore glsowoaliscie? Ja nie glosowalem na tuska zdrajce i jak widac cichego kata niewygodnych ludzi jakim jest Pan Ziobro dla niego


Tusk sie boi bo wie ze jest tyle na niego dowodow ze z paki przez 100 lat by nie wyszedl


@Milo900: o czym ty
  • Odpowiedz
@badreligion66 wszystko super. Ale póki ktoś nie pójdzie siedzieć, to traktuje to jako cyrk dla gawiedzi.

Z dobrowolnym Zusem też patrzyłem z politowaniem. I co? A no nie da się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Więc wstrzymajcie swoje rumaki.

@echelon_ mogą poczekać z wyrokiem. Przecież sprawy się ciągną w sądach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz