Wpis z mikrobloga

#youtube #adblock #pomocy

YT odebrało już rozum z tymi reklamami. Wyświetla mi ich już po dwie, po 20-30 sekund każda bez możliwości pominięcia. I taki blok reklamowy puszczają mi co dokładnie 5 minut. Na telefonie tez jest ich dużo, ale tam ewidentnie to autor kanału decyduje gdzie i ile ma być reklam. Na komputerze tym czasem jest jakiś spam, że nie da się korzystać z tego portalu. Szukałem różnych rozwiązań, jak różne blockery reklam, wyłącznie skryptów java, czy nakładki programowe na YT. Żadne już nie działa, bo przed każdym zabezpiecza się na bieżąco YT.
Tak już mnie to z równowagi wyprowadziło, że napisałem do YT wiadomość pełną zażaleń i oburzenia. Od tej pory na YT w ogóle mi się już nie włączają reklamy XD. Znając życie za obie te rzeczy ( przeładowanie reklamami jak i całkowite ich wyłączenie) odpowiada niedorobiony algorytm. Jeśli tez macie problem z nimi spróbujcie tego. Ciekawe, czy u was też to zadziała.

Jak wysłać zażalenie? Na stronie głównej, po lewej jest ten pionowy pasek z menu. Przewijając na sam dół jest opcja "wyślij opinię".
  • 1
  • Odpowiedz