Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Koroluk i pewnie duża część neruopy myśli tak samo :))))


@MajorKusiol: Koroluk przede wszystkim chciał usłyszeć jeden realny kontrargument poza wiejskim wyciem "jak tak można/daj pan spokój/co ludzie powiedzą", i jak widać do dzisiaj prawackie tęgie pały nie wyprodukowały nawet jego strzępu. Ktoś obnaża wasz dogmatyczny gwóźdź w mózgu, a wy zamiast zareagować z minimum inteligencji, to jeszcze się cieszycie. Zawsze mnie to fascynowało.

Warto dodać, bo widzę że tak abstrakcyjny
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: masz jakieś narcystyczne zaburzenia własnej wartości, że musisz wszędzie wpychać ego, swój poziom i jego sprowadzanie w różne strony? Nie jesteś w stanie przez sekundę nie myśleć przez pryzmat obsesji swoją tożsamością i po prostu poddać cokolwiek zwykłej, agnostycznej dyskusji?

Jeżeli tak to współczuję tak skrajnego stopnia skrępowania, może nie tylko fame mma powoduje ciężkie problemy rozwojowe u ludzi
  • Odpowiedz
@Wap30: mam to samo pytanie do ciebie. Możesz się nie wypowiadać jak bufon który pozjadał wszystkie rozumy i podskórnie obraża innych ludzi?

Nie jesteś ani trochę lepszy ode mnie. Ja przynajmniej już nie popieram tych dewiacji. Więc tak, w tym punkcie jestem lepszy niż ty zsboczony i ch ory człowieku.
  • Odpowiedz
  • 0
mam to samo pytanie do ciebie. Możesz się nie wypowiadać jak bufon który pozjadał wszystkie rozumy i podskórnie obraża innych ludzi?


@MajorKusiol Przecież to Ty zacząłeś go obrażać pierwszy.
  • Odpowiedz
oroluk przede wszystkim chciał usłyszeć jeden realny kontrargument poza wiejskim wyciem "jak tak można/daj pan spokój/co ludzie powiedzą", i jak widać do dzisiaj prawackie tęgie pały nie wyprodukowały nawet jego strzępu. Ktoś obnaża wasz dogmatyczny gwóźdź w mózgu, a wy zamiast zareagować z minimum inteligencji, to jeszcze się cieszycie. Zawsze mnie to fascynowało.


@BenAli: jak widać, to on.
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: kumpel przekonał mnie o tym na przykładzie fame mma. Że nie wolno legalizować wszystkiego, co ludzie chcą "bo to dla pewnej grupy jest bezpieczne". Tak, Koroluki mają rację - jeśli chcą, no to spoko. Skrzywdzą tylko siebie. Ja jako skrajny liberał przecież nie zabraniam. Tylko WSZYSTKO w życiu ma swoje konsekwencje. ZAWSZE.
  • Odpowiedz