Wpis z mikrobloga

Generalnie rzadko kiedy się tu udzielam, ba - nigdy się nie udzielałem, ale regularnie przeglądam i czytam tag. Widzę, że na tapecie ostatnio pojawia się Gracjan Szadziński - i ci, którzy trochę bardziej śledzą sportowe MMA w Polsce pewnie wiedzą, że to nie jest gość z pierwszej łapanki czy ex-zawodowiec dorabiający do emerytury.

Siedzę w tej "branży" już kawał czasu i uwierzcie mi - zawodnicy z Pomorza Zachodniego (głównie Szczecina i Stargardu) mają za uszami duużo więcej, niż przeciętny "zadymiarz".

Wszystko ciągnie się od lat 90-tych. Pruszków zdechł, Szczecin nadal funkcjonuje. Polecam wpisać sobie w Google frazę "Dziobak i Kulturysta" - jakkolwiek to brzmi, bo powstało wiele artykułów na temat szczecińskiego półświatka, którego liderami, tudzież ważniejszymi personami byli właśnie zawodnicy MMA. Materla, Romanowski czy chociażby tytułowy "Kulturysta" - Rafał Moks, który dziwnym trafem "wykoczył" z samego rana w samych gaciach z 12-ego piętra.

Można też poczytać komentarze pod starymi artykułami z regionalnych, szczecińskich stron - zwykli mieszkańcy się ich po prostu bali, bo jest to taki "Pruszków dzisiejszych czasów", którego jednym z liderów był właśnie Moks - jeden z najlepszych kumpli, sparingpartner i prawdopodobnie też biznespartner Gracjana Szadzińskiego. Podejrzana firma budowlana w Stargardzie na jego nazwisko z której usług nikt nigdy nie korzystał? W kuluarach krążyły swego czasu pogłoski, że brzmi to trochę jak "pralnia".. 🤔

Nie bez powodu Ferrari się "obsrał" - kilkoro z Was pisało tutaj, że on też pochodzi z zachodnio-pomorskiego. Nie śledzę freaków na tyle, żeby wiedzieć kto z jakim miastem ile ma do czynienia, ale jeśli to prawda, to zapewne Amadi doskonale wie, jak #!$%@? jest ten półświatek.

Pewnie kilka podejrzanych rzeczy, które usłyszało się przy okazji jeżdżenia na akredytacji po różnych galach czy też tych, o których mówiło się za kulisami w tym sportowym świecie MMA mógłbym tu "zdradzić", ale nie wiem, które z nich są prawdą a które plotką, nie chcę też narażać swojej pozycji w branżowych mediach wałkując temat, który szczerze mówiąc - gówno mnie interesuje. 🙂 Niemniej jednak, zainteresowanych postacią Gracjana i reszty Berserkerów zachęcam do pogrzebania nieco w internecie. #famemma #primemma #ksw
  • 45
  • Odpowiedz
został skazany, na dwa lata w zawieszeniu.


@corsa900: Koleiny raz kłamiesz. nie ma absolutnie żadnej informacji, że został skazany. Wyssałeś tę informację z palca tym bardziej, że proces się jeszcze nie skończył. Twoja wiarygodność spada jeszcze bardziej.
Jeśli natomiast jest inaczej to podaj źródło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sprawie mówiło się o członkach rodziny Khalidowa, nie tylko o jednym kuzynie.

Nie mówiło się o innych członkach
  • Odpowiedz
@corsa900: Pisałeś o kuzynie I O MAMEDZIE - nie ma mowy o pomyłce. Po prostu zmyślasz fakty. Wcześniej mówiłeś o Mamedzie i jego rodzinie, potem jak Ci zwróciłem uwagę to zmieniłeś wersję na Mameda i jego rodzinę, ale dopisałeś, że inni członkowie jego rodziny też byli zamieszani, na co nie ma żadnych dowodów, to zwykłe pomówienie z Twojej strony.

Teraz kolejny raz pomawiasz, bo jak kuzyn Mameda został skazany to wg
  • Odpowiedz