Wpis z mikrobloga

Uwielbiam, gdy więksi twórcy ujawniają prywatne wiadomości od osób udających świętych. Matka Boska na avatarze, uśmiechnięta kobieta z bombelkiem, a w sercu tak naprawdę zła i głupia istota. Właśnie tak widzę większość katolików w naszym kraju ¯\(ツ)/¯

#famemma
odyn88 - Uwielbiam, gdy więksi twórcy ujawniają prywatne wiadomości od osób udających...

źródło: IMG_3965

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Kiedy paliwo po 5 zł(przecież nie ma już Obajtka w Orlenie,a była narracja że paliwo tyle kosztuje przez niego) Kiedy 35 h tydzień pracy ,Kiedy 100 konkretów?


@pawelswd: XD #!$%@? jak masz powyżej 18 lat to ślę pozdrowienia

Po 3 głosowałem na Konfederacje jak coś

To widać, kolejny patriota co głosuje na partię prorosyjską XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@d4wid: a w doopie mam twoje zdanie. Popierasz partie, która broni ubecji np Dukaczewskiego szkolonego w Moskwie albo wystawia w wyborach agentów SB typu Rosati. Jeszcze masz czelność kogoś pouczać. Niech Tusk się weźnie do roboty i przestanie się #!$%@?ć i kłamać na każdym kroku. Jak widać wjechał argument wieku bo nie masz żadnych argumentow, żeby mi odpowiedzieć na zarzuty. Elo
  • Odpowiedz
Popierasz partie, która broni ubecji np Dukaczewskiego szkolonego w Moskwie albo wystawia w wyborach agentów SB typu Rosati.


@pawelswd: przeciez ty typie głosowałeś na partię co otwarcie popiera roSSje, skąd wy się bierzecie?
Serio, zastanawia mnie zawsze, czy konfederata miał problemy w domu, bo ciężko być takim prymitywem.
Zarzuty, pisowski spin.
Po prostu nie chce mi się z takim łbem dyskutować, bo po co, jak i tak na matuszke roSSyjską
d4wid - >Popierasz partie, która broni ubecji np Dukaczewskiego szkolonego w Moskwie ...

źródło: ruscypatrioci

Pobierz
  • Odpowiedz