Wpis z mikrobloga

Uwielbiam, gdy więksi twórcy ujawniają prywatne wiadomości od osób udających świętych. Matka Boska na avatarze, uśmiechnięta kobieta z bombelkiem, a w sercu tak naprawdę zła i głupia istota. Właśnie tak widzę większość katolików w naszym kraju ¯\(ツ)/¯

#famemma
odyn88 - Uwielbiam, gdy więksi twórcy ujawniają prywatne wiadomości od osób udających...

źródło: IMG_3965

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 29
@pawelswd: Jako osoba wierząca masz pełne prawo odczuwać ludzkie emocje i czasami dać się im ponieść, ponieważ emocje są integralną częścią ludzkiego doświadczenia i mogą wzbogacać wiarę. Uważam jednak, że większość wierzących to hipokryci, co doskonale widać na przykładzie wyborców PiS, którzy często głoszą wartości religijne, a postępują wbrew nim. Ważne jest, aby umieć rozpoznawać i zarządzać swoimi emocjami w sposób zgodny z wartościami religijnymi, zamiast wykazywać się hipokryzją ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 26
@pawelswd: PiS zniszczył nasz kraj i gospodarkę, doprowadził również do nadmiarowych 200 tysięcy zgonów w czasie zarazy.Obecna władza nie jest wiele lepsza. W naszym kraju nie ma partii, która mogłaby zmienić sytuację na lepszą, i prędzej czy później trzeba się z tym pogodzić. Nie mam żadnej obsesji na punkcie pisu, podałem to tylko jako przykład. Wyluzuj xd
  • Odpowiedz
@odyn88: największą bekę mam właśnie jak ludzie 35+ się prują w komentarzach. Jak najbardziej rozumiem, że ludzie w takim wieku sobie obejrzą freak fighty dla odmóżdżenia, ale rodziny pozakładane a wyzywają kogoś od #!$%@? pod postami xD
  • Odpowiedz
@pawelswd:

Takiej hipokryzji i złodziejstwa jakie reprezentuje obecna władza to nie było nigdy.


XD #!$%@? najglupsze co dzisiaj przeczytalem, a jest koniec dnia XD
  • Odpowiedz
@pawelswd:

Takiej hipokryzji i złodziejstwa jakie reprezentuje obecna władza to nie było nigdy.

Jakbyś czytał nie tylko same nagłówki to byś nie przeoczył faktu, że 99% przypadków złodziejstwa polityków jakie wypływają w ostatnim czasie to wynik kontroli działań poprzedników czyli pisu
  • Odpowiedz
Jakbyś czytał nie tylko same nagłówki to byś nie przeoczył faktu, że 99% przypadków złodziejstwa polityków jakie wypływają w ostatnim czasie to wynik kontroli działań poprzedników czyli pisu


@Tokko: on tego nie ogarnie. To zamkniete glowy, przesiakniete prawackim gwozdziem w glowie.
Zaraz jeszcze napisze, ze osmiorniczki i ogolnie policja kogos pobila na prostesciexd
  • Odpowiedz
@odyn88: Dopisz od razu, że za tymi wszystkimi rozwiązaniami podczas COVID głosowała cała opozycja oprócz Konfy. Co więcej domagali się wtedy np przymusu szczepień oskarżając PiS, że morduje Polaków nie wprowadzając jeszcze większych ograniczeń. Po drugie wszystkie wskaźniki gospodarcze jak poziom życia,wskaźnik ubóstwa czy bezrobocie uległy RADYKALNEJ poprawie(fakt nie opinia) Po 3 głosowałem na Konfederacje jak coś. @d4wid Kiedy się dowiem ile zarabiają obecni ludzie zatrudnieni w TVP? Przecież przez 8
  • Odpowiedz