Wpis z mikrobloga

#ubrania #dzieci #nemowlaki #rodzice rodzice ! W drodze mam synka i jesteśmy na standardowym etapie kupowania wszelkiego rodzaju najpotrzebniejszych rzeczy. Za zaoszczędzone pieniądze chciałem kupić jakieś fajne ubranko w stylu Pokemon (których jestem fanem ;) ) znacie jakieś strony z ciuchami dla malucha w takim klimacie ? Zależy mi na dobrej jakości
  • 13
  • Odpowiedz
@NathirMajster: większość rzeczy licencjonowanych jest wątpliwej jakości bo koszty licencji są duże, podróby z Chin też będą złej jakości. Jak chcesz dobrej jakości to musisz znaleźć kogoś kto ci to uszyje, vinted i grupy na Facebooku twoim przyjacielem
  • Odpowiedz
@NathirMajster a vo jest złego w używanych? Niemowlaki wyrastają z rzeczy w ciągu miesoaca czy dwoch wiec polecam kupować dzieciakom uzywane bo mozna kupę kasy zaoszczędzić i nerwow bo bywa, że potem puścisz dziecko do żłobka w nowej bluzce a on w ten sam dzień wróci ubrudzony buraczkami.
  • Odpowiedz
@NathirMajster: przejdzie ci przy kolejnym... albo jak wywalisz parę zajebiście ślicznych bodziaków i koszulek, nówek sztuk nie noszonych, bo malec nie wiedzieć kiedy przeskoczy rozmiar.
Używki dobrych marek przez pierwszy rok, gondola też używka, bo to się maks parę miesięcy przydaje.
  • Odpowiedz
@NathirMajster po kilku miesiącach pożałujesz. Każda osoba po roku przelicza ile wydała i ile rzeczy zostało wywalonych. A prawie nowki mozna za grosze kupić bo jest ogrom takich ciuszków na rynku.

Ja jestem wyrodną matką bo kupuje tylko używane w lampie po 5zl kilo
  • Odpowiedz
@NathirMajster: dzięki ale serio.
Jak nie ciuszki to potem np nosidełka. Często ludzie kupią bo może się przyda, albo dziecko nie chce być noszone i sprzedają. Mi się udało za 19 zł kupić nosidełko warte 200.
Nie ma co przepłacać a zaoszczędzoną kasę lepiej wydać na jedzenie, wizytę kontrolna u fizjo, lepszy fotelik samochodowy i tym podobne.
  • Odpowiedz