Wpis z mikrobloga

#biedronka #uokik

Szybka zagadka:
- widzisz taką promocję (informacja na półce w sklepie),
- są jeszcze te dezodoranty,
- bierzesz dwa.

Ile zapłacisz? Za jeden czy za dwa?
mk321 - #biedronka #uokik 

Szybka zagadka: 
- widzisz taką promocję (informacja na p...

źródło: 1000015256

Pobierz

Ile zapłacisz?

  • Za jeden 57.1% (44)
  • Za dwa 19.5% (15)
  • Sprawdzam 23.4% (18)

Oddanych głosów: 77

  • 26
  • Odpowiedz
@mk321: No normalnie bierzesz dwa i płacisz za jeden, bo ten drugi gratis, co tu nie do zrozumienia jest? xd

Ale pewnie w sklepie zapłaciłeś jak za dwa, ponieważ nie użyłeś karty biedronki, a tam jest napisane, że trzeba ją użyc.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@Matpiotr dlaczego tak? Jest informacja że "do wyczerpania zapasów" a nie "do 20.05".

Zresztą nadal jest informacja o promocji w aplikacji i oznaczenie promocją na półkach w sklepie.
  • Odpowiedz
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: wysłałem zapytanie do BOK-u, myślałem, że mi zdążą odpisać (bo coś dopytali w ciągu 5 minut, ale potem nic).Także ja się domyślam, ale pewności nie mam. Bo sam BOK się zastanawia :D

Jak odpiszą, to dam znać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matpiotr: @To_ja_moze_pozamiatam kupiłem 2 i zapłaciłem za 2. Nie naliczyło mi promocji.

Napisałem do BOK czemu, to po 5 minutach odpisali i spytali o numer karty, podałem i od kilku godzin nic. Sami się zastanawiają dlaczego.

  • Odpowiedz
  • 1
@wkto: w gazetce jest "tylko 20.05", ale na półkach i w aplikacji jest "20.05 do wyczerpania zapasów". Ja to zrozumiałem jako "od 20.05 do wyczerpania zapasów" a nie "tylko 20.05 i o ile będzie dostępne". Nie muszę czytać gazetki kupując.
  • Odpowiedz
@mk321: no tak, więc formalnie masz rację. Ale w praktyce naliczają z gazetki. Różnice i niejasności zostaje tylko reklamować lub zgłaszać.
  • Odpowiedz
  • 2
Rozwiązanie zagadki:

Zapłaciłem za dwa, ale napisałem reklamacje do BOK i mi zwrócili pieniądze za jeden.

Czyli:
- Była promocja 1+1, ale obowiązywała "tylko w 20.05".
- Jako, że opis "20.05 do wyczerpania zapasów" jest mylący (inne promocje są np. "od 10.05 do 15.05"), a w aplikacji i na sklepie nadal była informacja o promocji, to po prostu nie zauważyłem, że już nie obowiązuje.
- Napisałem do BOK, bo według mnie to
  • Odpowiedz
A kiedy to kupiłeś? dzisiaj? system pewnie zaliczał tą promocje do 20.05 a już jest 22

- Była promocja 1+1, ale obowiązywała "tylko w 20.05".


@mk321: napisalem ci to xd
  • Odpowiedz