Wpis z mikrobloga

30 kwietnia @mickpl wrzucił taki wpis zwracając uwagę na to, że pomimo obniżki cen nie ma chętnych na najem. Sprawdziłem sobie te ogłoszenia i 21/36 ogłoszeń jest zdjętych i nie istnieje na olx pod innym linkiem. Daje to wynik 58%. To chyba nie taki zły wynik jak na tylko 3 tygodnie i "turbo nadpodaż ofert".

#nieruchomosci #olx
  • 10
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: Jak połowa ofert wisi dalej prawie miesiąc to jest to turbosłaby wynik. Przypominam, że był taki moment, że mieszkanie wynajmowało się w 15 minut, a @KromkaMistrz, który wtedy zajmował się pośredniczeniem w wynajmie pisał na wypoku poradnik jak się zachowywać podczas wizyty u landlorda, np. że trzeba zdjąć buty XD Pytanie też ile z tej połowy co zeszła po prostu zeszła komuś z ceny.
  • Odpowiedz
  • 1
@mickpl: był taki moment w zeszłym roku, że mieszkanie sprzedawało się w jeden dzień. Miejmy nadzieję, że sytuacja się uspokoiła i takie tempo wynajmu zostanie bo jest dla mnie okej. Pamiętam parę lat temu tak właśnie było.J ak szukałem mieszkania do wynajęcia, to miałem czas 2 tygodnie żeby spokojnie się zastanowić zanim ktoś mi je sprzątnie sprzed nosa.
  • Odpowiedz
jak się zachowywać podczas wizyty u landlorda, np. że trzeba zdjąć buty


@mickpl: Przychodząc do pana Landlorda, trzeba zdjąć buty oraz nakrycie głowy, które następnie należy ująć oburącz i trzymać w rękach opartych wzdłuż ciała. Wskazanym jest pamiętać, aby nasz strój był czysty i schludny, skarpetki jeśli nie nowe, to chociaż pocerowane, a na pewno noszone nie dłużej niż kilka dni, tak aby nie urazić powonienia szacownego rozmówcy. Stać należy ze
  • Odpowiedz