Wpis z mikrobloga

@czescmampytanie: na tym to polega: piszesz czego wymagasz i piszesz coś o sobie.

Poza tym cenie ludzi którzy nie cenią bon-motów Coelho, prostaków oraz słitaśnych zdrobnień więc tym by już u mnie plusa złapała.
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: przecież zagadanie do laski z takim opisem jest bajecznie proste.

Lepszy taki opis, niż jakieś puste profile, albo coś w stylu "zaskocz mnie", tu jest mnóstwo punktów zaczepnych do fajnego rozpoczęcia rozmowy i jeśli ktoś nie umie tego wykorzystać, to jest debilem
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: napisała, że coś krótkiego też wchodzi w grę. Zagadaj, zaruchaj zapomnij.

3 x Z

No i mnie by psychicznie nie zjadła, mam jeszcze cięższy charakter xd najwyżej byśmy w siebie nożami rzucali ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: no i spoko, pewnie Ty też byś #!$%@?ł panią manager więc opis jest taki żeby przypadkiem Ci się nie spodobała.
Opis który oszczędza ludziom czasu i nerwów to najlepszy możliwy opis.
Ja zawsze szanowałem w opór laski które np. od razu zdradzają objawy karynizmu. Ergonomia randkowania to ważna rzecz.

Mnie by redflagowała tylko wzmianka o tym że praca (gastro) to jej życie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
i piszesz coś o sobie.


@thorgoth: jedyne czego sie o niej dowiedziałem z tego pożal się boże opisu, to że ma kota i ze lubi robić wiele rzeczy na raz. zabawne ze tak nie lubi trywializmów, a jej cały opis mozna tym podsumować xD

jeśli ktoś nie umie tego wykorzystać, to jest debilem


@macan: jedynym debilem jest ten, kto po takim roszczeniowym wysrywie ma w ogóle zamiar do
  • Odpowiedz
przecież zagadanie do laski z takim opisem jest bajecznie proste.


@macan: No i co byś napisał? To jest bajecznie proste więc chyba nie masz problemu pokazać swój kunszt?
  • Odpowiedz