Wpis z mikrobloga

Post edukacyjny. Kolega z wypoku @ehhhhh_ pod postem o mlecznych wyswietleniach napisal:

13k w pierwszy dzień to spoko. sprawdź filmy sprzed tygodnia, a nie dzisiejsze

A ja mu odpowiedzialem:

zadne spoko. Wszystkie wyswietlenia sa lapane w pierwszy dzien gora dwa. Pozniej juz licznik stoi i nikt tego nie oglada.

Teraz porownanie tych filmow z wtedy co robilem ssy i jak jest teraz. Tak jak pisalem. Wyswietlenia nabijaja sie glownie podczas pierwszych 24h a pozniej stoja. Tylko pierwszy filmik po lewej zaliczyl 20k wyswietlen ale bylo widac, ze skoro po 10h ma 11k wyswietlen to moze dobic do 20k. Reszta praktycznie zostala na tych wyswietleniach ktore miala. Tak wiec drogie wykopki moral z tego taki ze nie piszcie mi, ze przed banem po 40k robily filmiki wyswietlen bo jesli po 24h jest te 12-15k wyswietlen to znaczy, ze juz nic wiecej za bardzo nie urosnie. Spadek wyswietlen po banie jest faktem. Zobaczymy czy jest tak jak mowil Olgierdano, ze oni juz chca sie pozbyc Konona do DPS. Wg mnie to nie jest prawda. Jakby tak bylo to by Nowak nie plakal do tego rapera, ze chce kupic prawa autorskie do muzyczki ktorej uzyl i by sie tak nie szamotal w celu ratowania kanalu. To darmowa kasa, duza kasa zeby Nowak chcial z niej od tak zrezygnowac. Bedzie ten cyrk ciagnal do samego konca. Fajnie tylko, ze po banie zasiegi polecialy i ludzie tez juz tak chetnie nie klikaja. Jednak 2 tyg zastoj byl spoko.
#kononowicz
kamil-tika - Post edukacyjny. Kolega z wypoku @ehhhhh_ pod postem o mlecznych wyswiet...

źródło: Screenshot 2024-05-19 19-54-46

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@kamil-tika: 1.To oczywiste, co piszesz o łapaniu wyświetleń przez 24h - to zasada, która dotyczy z 95% kanałów na YT, wyjątkami są jakieś kanały nierozrywkowe o niszowej jak na YT tematyce. Potwierdzeniem tego jest zarówno NASZ KANAŁ MCZ, jak i Kingunia, który na najnowszym gniocie wyłapał 1 dnia prawie 7 tys. wyświetleń, a po 3 dniach ma nieco ponad 8 tys. Dramat dla kronikarza, jak szoruje dziubkiem po glebie.
2. Zdania
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Też sprawdzałem na bieżąco wyświetlenia, żeby się o tym przekonać i faktycznie, tu tutaj podam ci rękę. Jednocześnie, miałem podstawy, żeby sądzić inaczej, bo to nie jest pierwszy post na temat wyświetleń, gdzie ktoś się spuszczał jak to MCZ ma tylko 15-20k w jeden dzień, a po kilku kilku dniach było już 30-50k.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: jak to jest, że wy nietypowi zawsze sami się odkrywacie? Poza bzdurnymi teoriami spiskowymi jakie produkowałeś na początku tego gównianego konta, teraz zajmujesz się wytykaniem "win" wszystkich wkoło czyli "uprawia sport", "mieszka w mieszkaniu po matce", "umawia się na randki" i wiele innych "skandali" xD Ciekawe czym u cb taki ból wywołali? Nie pozdrowili na filmiku? nie zaśmiali się z żenującego żartu?
  • Odpowiedz
@kamil-tika: srawek będzie " to ciągnął" nawet jeśli wilmy będą miały po jednym wyświetleniu. Dla takich zaburzeńców jak on to jest teraz sprawa honoru i dumy. Dom sprzeda, maryjolę w lizing odda, długów narobi ale do upadku kanału = osobistej porażki nie dopuści. Dla niego to walka z całym światem reprezentowanym w jego urojeniach przez olo tv.I cały ten świat chce go zniszczyć .
  • Odpowiedz