Wpis z mikrobloga

@lskx: internet download manager + wtyczka do przeglądarki + trial reset z githuba, albo 95zł jak chcesz mieć spokój na zawsze
jeszcze nie znalazłem strony, z której nie byłby w stanie ściągnąć video
  • Odpowiedz
macos


@lskx: po co wy sobie to robicie xd
idm jest na maca, ale trial reset może nie działać, przetestuj, sama licencja też nie jest droga
  • Odpowiedz
@lskx: do pobierania lajwów w yt-dlp z rozdzielczością 720p używam komendy

yt-dlp -f bestvideo[height<=720]+bestaudio/best[height<=720] --live-from-start ✗
gdzie ✗ to sam link do live

pobieram w niższej rozdzielczości, bo tak jest szybciej → zarówno live pobiera się szybciej jak i potem program do montażu skleja szybciej film. Jeśli chcesz wyższą rozdzielczość to zamień 720 na 1080 lub
pelt - @lskx: do pobierania lajwów w yt-dlp z rozdzielczością 720p używam komendy
yt-...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Orage: Nie umiałem ale miałem to w dupie i wrzuciłem w ocenę. Ja #!$%@?, powód do wstydu xD. Skąd Wy się bierzecie machajowskie durnie :). Jadles buldaga? Jak smakował?
  • Odpowiedz
@lskx: Twoją starą jadłem. Wypopku, żeby głupiego makaronu instant nie potrafić zrobić to trzeba być intelektualną amebą
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Orage: yyyyy eeee yyy #!$%@? UMIEM ZROBIC MAKARON eeeeeeee yyy.

Ptysiu, troglodyto słodki, ale Cie pupa piecze bo nie masz odwagi, zeby podskoczyc "wielkim" kambodzanskim pajacom, ale se tu lekko hejtujesz. #!$%@? KAMBODZE ale tak na 50%. #!$%@?, skąd Wy się bierzecie xD.
  • Odpowiedz
@lskx: Pokazałeś jak umiesz ptysiu. Tak, tak, w końcu trzeba mieć taaaaką wieeelką odwagę by zadrzeć z kambodżańską ośmiornicą. Wiesz co trzeba mieć, a raczej nie mieć? Życia by składać takie filmiki na YT jak ty to robisz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Orage: robiłem to od 2005 roku mordo, potem poszedłem w inną stronę, teraz hobbistycznie sobie składam i debunkuje.

BTW kmioty, ktoś Wam kazał posta sprzed paru godzin nagle floodować? xD

Słodcy jesteście 🧡. Nawet miskagnoju dosc dobrze maskowany dostal koordynaty?
lskx - @Orage: robiłem to od 2005 roku mordo, potem poszedłem w inną stronę, teraz ho...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-22 o 01.42.12

Pobierz
  • Odpowiedz