Wpis z mikrobloga

Nie kupiłem biletu na mecz Jagi w ostatniej kolejce z Wartą o tytuł mistrzowski :)) nie zdążyłem :)

Nienawidzę takich osób co niby polubiły Jagiellonię i nagle stali sie kibicami i kupili sobie bileciki, odbierając możliwość bycia na stadionie takim wiernym kibicom jak ja :)

W dupę was cmoknąć, to za miły gest...

#mecz #ekstraklasa #jagiellonia #heheszki #pdk
  • 63
  • Odpowiedz
  • 2
@thority: Ja oglądam każdy mecz Jagi od kilku lat, nawet te tragiczne, na żywo byłem świadkiem jak Jaga dostała piątke w dupe na Łazienkowskiej :) ale Kris Twardek to wgl piłkarz był taki anonimowy, w grze pewnie też, ale już nie pamiętam
  • Odpowiedz
Nienawidzę takich osób co niby polubiły Jagiellonię i nagle stali sie kibicami


@lepaq: w sumie na tagu pojawiłeś się dopiero w połowie sezonu jak jaga zaczęła być na czele
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@thority minęli się chyba właśnie z tego co patrze, ale Trubeha to był taki flop jak Michał Żyro. Ostatnio Trubeha strzelił Tychom chyba gola, 4 wciągu 2 sezonów xD w 1 lidze? Kto mu daje kontrakty
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Ludzik90 lepiej późno niż wcale na tagu się pojawić, wcześniej nie ogarniałem, że jest tu tyle sympatyków. Ale rzeczywiście wcześniej nie byłem kibicem, bo nie wiedziałem jak działa wykop :))
  • Odpowiedz
@lepaq: spoko za pół roku jak Jagiellonia będzie nisko w tabeli zapomnisz jak działa wykop (mimo, ze masz konto ponad trzy lata), wielu takich juz tu się przewinęło
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@Ludzik90 1. Nie będzie nisko
2. Będę tu pisał tak długo jak będę miał ochotę, niezależnie czy Jagiellonia będzie walczyć o wiosenne puchary czy o utrzymanie
  • Odpowiedz
spoko za pół roku jak Jagiellonia będzie nisko w tabeli zapomnisz jak działa wykop


@Ludzik90: Napisał fanatyczny kibic legii, którego 90% wpisów to czepianie się Lecha Poznań.
  • Odpowiedz
  • 0
@Thompson91: bo chodzi o to, że kiedyś Jakaś julka na twitterze się spłakała bo nie mogła pojechać na koncert jakiegos homosia i to jest taka parafraza xD
  • Odpowiedz
@Ludzik90: Napisał fanatyczny kibic legii, którego 90% wpisów to czepianie się Lecha Poznań.


@2aVV: napisał fanatyczny (i często sfrustrowany) kibic lecha, którego 95% wpisow to czepianie się Legii Warszawa.
  • Odpowiedz
Napisał fanatyczny kibic legii, którego 90% wpisów to czepianie się Lecha Poznań.

@2aVV XDDDDDDDD
Ty swój profil kiedyś widziałeś???
  • Odpowiedz
@Ludzik90: Fascynujące, że niezależnie co byś nie napisał to nie masz racji. Możesz to sobie wpisać kiedyś do CV jak uda ci się ukończyć podstawówkę. Niewiarygodna umiejętność ośmieszania się.

@Milsz17 Widziałem twój i jestem w szoku, że potrafisz pisać. Myślałem w pierwszej chwili, że tylko obrazkami komunikujesz się ze społeczeństwem.

Chociaż to zrozumiałe, kibicowanie legii to oznaka absurdalnej głupoty.
  • Odpowiedz