Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ:

1. Te obrazki w tle ruszające się przy przewijaniu są niesamowicie denerwujące i dezorientujące.

2. Najważniejszy element strony - produkty - jest gdzieś w połowie całej strony przez te przesadzone rozmiarowo elementy strony.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Druga sprawa teraz mi się zauważyła. Jak przełączam z powrotem na kartę w której mi się otwiera strona Solgazu to grafika tła pojawia mi się po 3s dopiero
  • Odpowiedz
Te duże plik JPG które są w tle zapiszcie z interlacingiem bo dziwnie to wygląda jak łącze jest obciążone i tło się łąduje od góry do dołu. Tam gdzie jest FAQ to przycisk "Wczytaj" zamieniać się na "ukryj" albo chociaż znikać. Jk się otworzy jakieś pytanie w FAQ to strałka rozwijająca 3 pytania wyżej zamienia się w krzyżyk. Pomyślcie aby na dole zamienić dane kontaktowe i formularz kontaktowy miejscami bo wydaje mi
  • Odpowiedz
wypadałoby posprzątać wordpressa, bo ktoś może się chcieć trochę pobawić - jestem januszem internetu, więc nie wiem jak bardzo łatwo można #!$%@?ć stronę od środka
  • Odpowiedz
czyli lepiej dać najpierw produkty, a później technologię...? Bo jest to dość nietypowy wynalazek...


@SOLGAZ: Sprawa dyskusyjna, jeżeli tymi cechami wyróżniacie się na tle innych firm, to myślę, że jednak technologie bym dał najpierw, ale należałoby zmniejszyć odstępy i wywalić tego dzieciaka w kuchni, bo zajmuje prawie pół ekranu. Wtedy byłaby duża szansa, że ktoś czytając o technologiach od razu zauważy dostępne produkty niżej.

Do tego teraz zauważyłem, że ten
  • Odpowiedz
@elektryk91: nie mam doświadczenia w branży, ale pytanie jak wytrzyma to ich szablon, aktualizacje są ryzykowne. generalnie przydałby się jakiś whitehat do szukania tutaj dziur + jakieś małe bombardowanie UDP serwera :))
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Rany, co do mojej poprzedniej uwagi to chodziło mi o progresywność (progressive), nie interlacing. Przepraszam za zamieszanie

@filas312: Jeśli było dobrze napisany to nie powinno być problemów z tym. WP długo zachowuje wsteczną zgodność.
  • Odpowiedz
SOLGAZ


@SOLGAZ: Jeśli strona ma być tylko sztuką dla sztuki to jest OK, ale jeśli np. ma się wyświetlać wysoko w Google w różnych krajach, to takie rozwiązanie kwestii wersji językowych jest błędne. Powinny to być zrobione na różnych domenach albo na subdomenach obecnej domeny :)
  • Odpowiedz