Wpis z mikrobloga

Wbiłem z ciekawości na vlog Cichego bo Kasjo udostępnił na story i już w pierwszej minucie się #!$%@?łem na plecy jak usłyszałem od Cichego, że tutaj to nawet Jack Daniels z colą jest i że w Polsce nigdy tego nie widział. Chłop chyba nigdy w żabce nie był XDD #famemma
namientko - Wbiłem z ciekawości na vlog Cichego bo Kasjo udostępnił na story i już w ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
a kolorowe maja po 28 koni albo mniej


@Ludzik90: Prawda, ostatnio (znaczy ostatnio, na majówkę) chciałem kupić bociana cytrynowego lub rajską tą z meksykańską czaszką żeby zobaczyć co to za wynalazki biorę do ręki 25% jak lubelska little czy coś takiego 22%, soplica, żubrówka i zwykła lubelska coś koło 28% jak dostawałem dowód te kilka lat temu to kolorowe miały po 32-35% a później wielki płacz producentów wódki, że im sprzedaż
  • Odpowiedz
tną tez z powodu akcyz


@Ludzik90: To nie jest do końca prawda i chyba najlepszym przykładem będzie tu co prawda piwo gdzie desperadosa nocturno 7% najpierw wycofali na kilka lat i zaczęli klepać jakieś 3% a teraz znowu można go kupić normalnie w żabce na przykład
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ale to zupelnie co innego, raz, że to piwo (niski alkohol) a dwa, że to mogl producent wstrzymac produkcję z różnych powodow. Może być w zabce ale np tylko w zabce jako produkt limitowany. Jakoś rok czy ponad rok temu wprowadzili podatek od cukru i małpek dlatego chyba obniżyli woltaz zeby w tym mniejszym pułapie podatkowym być. Musialbys poszukać jakolis artykułów na ten temat bo mi się w sumie nie
  • Odpowiedz