Wpis z mikrobloga

  • 0
@HalTrout: mam cztery tysiące godzin w counter strike'a, drugie tyle w Fifę oraz minecraft. Dawno się pogodziłem, że moje zainteresowania to głównie tracenie czasu.
  • Odpowiedz
  • 1
@soklop Vasina to moze byc potencjalnie transfer do szóstki Resovii w obliczu jednak kiepskiego z reguly na dystansie sezonu Cebulja. Vasina w zasadzie sam utrzymał Katowice w lidze
  • Odpowiedz
@vasos: racja, pamiętam go jeszcze z gry w Skrze jak notował czasami mega dobre wejścia
z gry w Katowicach za dużo sie nie wypowiem, bo po prostu mało spotkań tej drużyny oglądałem w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vasos: no i trochę Śliwka słabo w przyjęciu wygląda, jak na zawodnika pierwszej szóstki na IO, ale jednak trzeba pamiętać, że w tym sezonie ta kontuzja go wymęczyła
  • Odpowiedz
  • 1
@soklop: tak, Śliwka kiepsko. Teraz tak patrzę, że te jego 39% pozytywnego powinienem dać na czerwone bo to słaba wartość - jedna z najgorszych w lidze. Tylko trzy parametry na jasno zielony, z czego jeden to liczba błędów na zagrywce. Widywałem jego lepsze sezony. Też jeszcze przed kontuzją grał średnio, ale pamiętam, że trzymał wtedy atak na dobrym poziomie. Po powrocie z atakiem było już różnie i się to posypało.

Dlatego
  • Odpowiedz
  • 1
@soklop: też jeszcze zwróć uwagę na blok i zagrywkę Olka. Asy i punktowe bloki to najprostsze sposoby zrobienia breakpointów. Wiadomo - nie każdy blok to breakpoint, ale z reguły tak. Świetnie wyglądają te elementy u każdego z naszych reprezentantów na przyjęciu, a jak ktoś ma słabszy blok (Semeniuk) to nadrabia zagrywką i na odwrót (Bednorz, Szalpuk). Śliwka obu tych elementów nie ma, a patrząc na jego przyjęcie to też nie spełnia
  • Odpowiedz