Wpis z mikrobloga

Walka Radagon/Elden Beast to jest dla mnie coś irracjonalnego. Już wiem, że nawet jak w końcu wygram to nie wynagrodzi mi całego #!$%@?. Malenia to był przy tym średniak ¯\(ツ)/¯

Mój styl może nie był zbyt ambitny (Mimic tear + spamowanie sorceries) i teraz obawiam się, że teraz będę musiał ogarnąć to bardziej taktycznie a ja nienauczony w to jestem xD

#eldenring
  • 6
  • Odpowiedz
@Benzen: dziwne, jak pamietam to mimic tear albo Tiche praktycznie solowali bosow, generalnie radagon jak troche pocwiczysz to powinien spadac jak smiec bez jakiejs straty flaszek, elden beast dla mele wyglada tak ze gonisz go po calej mapie jak debil wiec z summonem i buildem pod sorce raczej i tak jestes juz ustawiony :)
  • Odpowiedz
mimic tear albo Tiche praktycznie solowali bosow


@3mortis: może na premierę tak było, ale już z pierwszym patchem to znerfiono, obecnie summony są do niczego, jedynie uwagę bossa odwracają czasami od gracza
  • Odpowiedz
  • 2
@3mortis: @tarkaz: Dobra, ostatecznie poszło () Większość roboty zrobiła zmiana Mimic tear na Tiche (z czarami które miałem wyposażone Mimic miał tragiczny timing i co drugi czar nie trafiał + Tiche kosztuje PS a nie PŻ i atakuje praktycznie natychmiast po wezwaniu), do tego drobne zmiany w EQ i odkrycie, że Comet Azur ma tryb ciągły jak się trzyma przycisk ( ͡
  • Odpowiedz
i odkrycie, że Comet Azur ma tryb ciągły jak się trzyma przycisk ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Benzen: a teraz dodaj do tego flaszke ktora na pewien czas sprawia ze czary sa za darmo + terra magica/jellyfish shield zeby dodac obrazen i masz laser zaglady ktory gruzuje wiekszosc bosow zanim skonczy sie im intro dialog :P jak summon dobrze odwróci uwage bosa to nawet nie trzeba sie
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis: Akurat flaszkę miałem, przy Elden Beast jak odpaliłem na dzień dobry, to zjeżdżało chyba z 10k HP zanim mnie powalał ( _)
  • Odpowiedz
laser zaglady ktory gruzuje wiekszosc bosow


@3mortis: też to znerfili mocno już jakiś czas temu, to akurat był mój build zanim stał się popularny, INT60, kostur skalowanie S i ulepszony na maxa, ta potka, która powstrzymuje zużycie many, do tego dwa talizmany, najmocniejszy na boost czarów i drugi wzmacniający ładowane ataki... Mohgwyna zniszczyłem tak na raz, zresztą nie tylko jego, ale obecnie ten atak starcza jedynie na zbicie 1 fazy Malekitha,
  • Odpowiedz