Wpis z mikrobloga

#hotelparadise pytanie odnośnie pseudonimów: kiedy właściwie powstają i jakie się najlepiej przyjmują? Pamiętacie najlepsze pseudonimy z poprzednich edycji? 😎
Jestem nowy na wykopie, ale HP oglądam od 1-ego sezonu i zastanawiam się, jak to tutaj się rozwijało 😃
  • 27
  • Odpowiedz
@waldek2111: skąd się biorą? z podobieństw wyglądu, zachowań, z tego co się wychwyci co dana osoba mówi.
najlepsze pseudonimy (na szybko z głowy) to według mnie:

Gjacz=Kamil hp1
Rodman=Dominika hp2
Remiziak=Adam hp2
Klapessa=Vanessa hp4
  • Odpowiedz
@waldek2111 ksywki to tak z reguły wychodziły naturalnie, pod wpływem sytuacji albo wyglądu ale jak ktoś po prostu zrobił cos głupiego czy zachowywał się słabo. Ci co byli spoko raczej nie mieli. Ale od paru edycji zawsze znajdzie się ktoś, kto na dzień dobry próbuje wszystkim nadać ksywki, ale z reguły się to wówczas nie przyjmuje.
  • Odpowiedz
@waldek2111: Oprócz wymienionych w punkt były też:
S07: KrzySIUR, OnlyJad
S06: Tostolina, Lysyn
S05: Żmijka
S04: Klauno
S03: Bujaka
S02: Żulka
Jestem na Wykopie od S07, ale w międzyczasie padały te ksywki z dawnych sezonów.
  • Odpowiedz
@MajaF1: @waldek2111 dużo było dobrych ale top dla mnie to Zdzir, Alimenciarz (mojego autorstwa bo chodziły plotki o 3 nieślubnych dzieci, ostatecznie okazało się że jest zaledwie jedno w drodze), Klapessa, Łoniak
  • Odpowiedz
@MajaF1: jak jej nie lubisz to polecam filmik znaleźć gdzieś na tt jak ja nokautuję laska mniejsza od niej o glowe na gali hybrid mma, do której Starsza cwaniaczyla że nie ma z nią szans, złoto
  • Odpowiedz