Wpis z mikrobloga

#gory #podroze
Chciałabym na Boże ciało pochodzić sobie po górach i wybór padł na Tatry ze względu na możliwość dojazdu pociągiem do Zakopanego.
W planach: Kozi Wierch przez Dolinę Pięciu Stawów, Starorobociański Wierch oraz Kościelec

Zamierzam iść solo (chyba, że na miejscu uda mi się z kimś zgadać). Zastanawiam się jedynie czy taki plan jest spoko i trochę obawiam się, że będzie leżał jeszcze śnieg. W górach byłam kilka razy, raczej sobie dobrze radziłam i nie narzekałam :)
  • 21
  • Odpowiedz
@sonklabart: raczki turystyczne mogą się przydać, ale z tego co kojarze to na kozi się południową ściana wchodzi więc pewnie już stopnieje. Jak nie masz to kijki chociaż weź.
  • Odpowiedz
@sonklabart: zastanów się nad Słowacją, Zakopane i tak oczywisty szlak, to nie będzie dobry wybór na długi weekend. Na Kozie i Kościelec weź sobie te małe raczki (nie te z Biedronki), bo może być różnie. Zrób sobie może Bystrą najwyższy Tatr Zachodnich.
  • Odpowiedz
@sonklabart: aktualnie południowa strona (widok na Buczynową) wygląda tak:
https://piecstawow.pl/polozenie/kamera/
Idąc od piątki na Kozi możesz się spodziewać śniegu.
Zdjęcie przedstawia aktualny widok w stronę Kościelca, po prawej masz Mały Kościelec a sam Kościelec przesłaniają chmury. Na Małym miejscami zalega śnieg. Wyżej tym bardziej może.
Nie wiem czy chodziłaś już przy użyciu raków i jakie masz doświadczenie górskie (być w górach a być w górach to dwie różne rzeczy -
shitman6 - @sonklabart: aktualnie południowa strona (widok na Buczynową) wygląda tak:...

źródło: hala

Pobierz
  • Odpowiedz