Wpis z mikrobloga

u nas też czegoś szukają xD

W miejscowości Blachownia służby ratunkowe otrzymały informacje o światłach pozycyjnych samolotu lub awaryjnym lądowaniu ( zgłoszenie zostało niedoprecyzowane ).

Miejsce zdarzenia jest niedoprecyzowane, prawdopodobnie ma być to droga lub las pomiędzy Wręczyca Wielka, a Blachownią.

kilka osób pisało również do nas od słyszalnym wybuchu w rejonach Blachowni lub Kłobucka.

Na miejscu pracują specjalne służby, między innymi specjalistycznych helikopter ratunkowy ASAR MIL Mi-8s, który patroluje od ponad 40 min lasy i teren.

Rownież jest Specjalistyczna grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Mstów, która za pomocą dronów oraz kamer przeczesuje pobliski teren.

#iran #polska #lotnictwo #czestochowa #ufo
GRiEv0uS - u nas też czegoś szukają xD
W miejscowości Blachownia służby ratunkowe otr...
  • 7
  • Odpowiedz
@TypowyNalesnik: Jeśli chodzi o drona to według mnie ta opcja odpada już na starcie...
Z miejsca gdzie zostało nadane zgłoszenie do skraju lasu jest lekko podań 1000m. Już z takiej odległości trudne jest dostrzeżenie świateł drona które są wielkości kostki do gry (wiem bo owego posiadam), a największe drony posiadają światła wielkości monety 5zł. Obszar nad którym najczęściej przelatywał helikopter i o którym była mowa podczas rozmowy zgłaszającego z dyspozytorem to
  • Odpowiedz