Wpis z mikrobloga

@Vadzior:

Ostatnio mam wrażenie, że największe #!$%@? o krafcik mają Taterka Enjoyerzy. Jako giczek, mam totalnie w dupsku czy ktoś wali lagera od 20 lat. Jak mu smakuje, niech pije ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Vadzior: tzn że pijesz kraftowe piwo tylko po to żeby twoi "znajomi" mogli się wkurzać że ich nie stać?

To jest tak #!$%@? na tak wielu poziomach że nawet mi ciebie nie szkoda xD
  • Odpowiedz
@dr-proktor: Nie no żartuje. Ale nie wiem czemu niektórzy ludzi (szczególnie w sieci, bo w realu takich niewielu znam) tak bardzo przeżywają w jaki sposób ktoś wydaje swoje pieniądze. Jeden sobie lata po świecie, inny ciuła na lambo, a trzeci wyda na gierki w sieci.
A piwo nawet takie po 20zł/szt to i tak mały wydatek na przestrzeni miesiąca, bo ile tego wychlasz aby zrobiła się jakaś poważna kwota? cena 20zł
  • Odpowiedz
@Vadzior

@kurczakos1: ja to pije chyba już krafty tylko aby #!$%@?ć znajomych co nie mogą przeżyć, że wydaje po 2 dychy za piwo xD


Ja często słyszę że jest to "nieopłacalne". Jak ktoś myśli o ekonomii pod kątem picia alkoholu to jest alkusem który chce jak najwięcej xd
  • Odpowiedz
  • 13
@Vadzior jak patrzę na ceny w barach to jakieś tyskie czy inny eurolager jest po 12zł, w barze z craftami pils jest po 15zl xD To plucie na crafty w necie jest chyba tylko u osób, które piją sześciopaki na dzień xd
  • Odpowiedz
@ateBIT: Nooo. Tyskie to i więcej potrafi kosztować. Zależy od lokalu. Ale kraft też w kranu często koło 22-24zł, a to samo w butelce/puszce potrafi w sklepie kosztować połowę tego.
  • Odpowiedz
@Przyjaciel_Rodziny piecze w portfel, że ludzi stać wypić dobre kraftowe piwo w których można przebierać i zawsze znajdzie się coś nowego i jednocześnie dobrego zamiast pić ciepłe szczyny z biedronki za 3 zł powstałe dla meneli?
  • Odpowiedz