Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Próbuje ogarnąć sens. Kasia ponoć zakończyła przygodę w hotelu i miała wrócić chyba do Polski. Tymczasem Dominika wrzuca relacje, co się z nią stało po odpadnięciu. A tam Kasia. Wtf xD
 • 25
 • Odpowiedz
@amanda12: imo oni mają bilet kupiony na powrót wszyscy razem już dużo wcześniej, bo kupienie z dnia na dzień to pewnie kosmiczne pieniądze o ile w ogóle byłoby miejsce. Ciekawi mnie tylko Antek i Martyna 🤔
 • Odpowiedz
@mrsJoanna może i tak, ale jak mallu zrezygnowała w zeszłym sezonie to nie pozwolili jej zostać tylko wsadzili do samolotu, a też tam tydzień do finału został. Antek mówił, że najpierw fostal pytanie czy chce, a jak chciał to dostał info ze nie leci. Dziwne że Daniela wysłali do domu jak był jeszcze w Wietnamie kiedy odpadła Luiza i Jessi
 • Odpowiedz
@amanda12: przecież Kasia dołączyła do hp pod sam koniec. Jak zrezygnowała, to pewnie kilka dni przed finałem. Nagrywali 4 tygodnie cały program. A poza tym w każdej edycji na finale byli uczestnicy, którzy odpadli co najmniej w połowie programu.
 • Odpowiedz
 • 0
@aga-rybka Ale ja nie mówię o tym kiedy finał, tylko odnoszę się, że wycofała się i miała rzekomo wrócić na leczenie do Polski. A tu się okazuje, że siedziała jednak w hotelu.
 • Odpowiedz
@alenajpierwkawa @amanda12

O ile pamietam to jest roznica pomiedzy wycofaniem z programu ze względow losowych ( w tym zdrowotnych) a dobrowolnym odejsciem (powod nie ma znaczenia). To dlatego tez Kasia mogła odejsc od razu, a Mallu musiała czekac 24h na potwierdzenie decyzji. I to dlatego również zazwyczaj ludzie nie odchodza z programu a eliminuja sie sami podchodzac do mocnych par.

To jest zreszta calkiem logiczne, odchodzisz sam tracisz kobtakt z programem.
 • Odpowiedz
@pan_kleks8 dobrowolne odejście to dobrowolne odejście, przyczyna nie ma znaczenia. Kasia tez mogą odstrzelić się na rajskim, bo odeszła dzień przed, jak nie tego samego dnia co rajskie. Tymbardziej, że odeszła bo dostała zapalenia skóry od słońca, to bardzo rozsądne było w takim wypadku zostawanie w Wietnamie ( ͡º ͜ʖ͡º)
 • Odpowiedz
 • 2
@pan_kleks8 Ale my nie o tym mówimy, przeczytaj ze zrozumieniem!

Chodzi mi o to, że Kasia miała odejść z powodów zdrowotnych (uczulenie na słońce) i rzekomo wrócić do kraju. A okazało się, że czekała na finał w Wietnamie (relacja Dominiki na Instagramie wszystko pokazała).

Z Mallu chodziło o to, że w przypadku wycofania się - da radę załatwić bilet.
 • Odpowiedz
@mrsJoanna nigdy nie wracaja wszysyc razem, wracaja po kilka osób grupami różnymi połączeniami, wiec dużo wcześniej to nie mają kupionych tych biletów, ale już pewnie w trakcie programu kupują w zależności jak sytuacja w hotelu się rozwija
 • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: ale co Ty piszesz xD Kasia chciała zostać, ale "choroba" tak postępowała, że dla jej dobra wolała opuścić. I to pewnie nie była jej decyzja, a lekarzy. Ty sądzisz, że ona wychodziła na słońce? Nie. Była zapewne z 4-5 dni przed finałem, więc była tam leczona.
 • Odpowiedz
@Hogataa26 ja nie kwestionuje jej choroby, jakby to w ogóle ma najmniejsze znaczenie w tym wszystkim, więc nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Nie została wyelimienowana tylko dobrowolnie opuściła program, jeśli go dobrowolnie odpuściła to nie powinno jej być na finale, tak jak Malu w hp7, tam mowczas też był z tydzień do finału.

W przypadku kasi nie było 4-5 dni tylko ok 10. I po relacjach Luizy czy Dominiki widać
 • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: skąd wiesz, że dobrowolnie? Pewnie jej lekarze powiedzieli, że musi zrezygnować i była to na pewno też produkcja, która nie może narażać zdrowa i życia uczestnikow. Lekarz mówi, pacjentka wykonuje. To nie jest tak jak w przypadku Karoliny z poprzedniego sezonu.
Wow, no wyszła na chwilę. Zapewne musiała.
 • Odpowiedz