Wpis z mikrobloga

Postawiłem 10 zł na remis w walce Fury v Usyk po kursie 15,7. Jeszcze nigdy nie miałem tak, że kompletnie nie potrafiłem wskazać faworyta. Raz myślę, że Fury będzie trochę lepszy, godzinę później, że jednak Usyk i tak w kółko, więc może najrozsądniej jest uznać, że będzie remis. Obaj są świetni - Usyk to genialny technik i może przez dwanaście rund tańczyć w ringu na pełnej intensywności. Fury ma świetnie warunki fizyczne, a do tego jest zwinny jak na swój wzrost, ale pod względem dynamiki powinien przewazać Ukrainiec. Fury jest znakomity, ale miał czasem swoje odpały na ringu, jednak w wielkich walkach zawsze był wielki. Raczej nie spodziewam się, by tak aktywnie nacierał na Usyka, jak robił to choćby w drugiej i trzeciej walce z Wilderem czy z Chisorą. Ukrainiec jest bardziej nieuchwytny, więc ciężej byłoby go zranić, a przy takim stylu można się nieźle zmęczyć. Przypuszczam, że będzie sporo rund trudnych do punktowania, a to sprzyja temu, by sędziowie ulepili z tego remis, dzięki czemu rewanż będzie miał jeszcze więcej sensu.

#boks
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postawiłem 10 zł na remis w walce Fury v Usyk po kursie 15,7. Jeszcze nigdy nie miałem tak, że kompletnie nie potrafiłem wskazać faworyta. Raz myślę, że Fury będzie trochę lepszy, godzinę później, że jednak Usyk i tak w kółko, więc może najrozsądniej jest uznać, że będzie remis. Obaj są świetni - Usyk to genialny technik i może przez dwanaście rund tańczyć w ringu na pełnej intensywności. Fury ma świetnie warunki fizyczne,
  • Odpowiedz
  • 2
@Dr_Manhattan Tak, też myślałem, że z Krushera coś jeszcze zostało, ale jednak dla niego to koniec.
Ja jeszcze miałem na kuponie Franka Sancheza, bardzo podobał mi się z Ajagbą, a tu taka wtopa. Choć ten Kayabel to oczywiście nie jest żaden ogórek.
  • Odpowiedz