Wpis z mikrobloga

mireczki ma ktos z was jakis plan treningowy fwb dla poczatkujacego na mase w domu? przez jakis czas, moze miesiac, bede musial trenowac w domu (dopiero zaczynam) i przydalby mi sie sprawdzony plan a nie robienie wszystkiego samemu gdzie wiadomo ze i tak wyjdzie zle ;/

#silownia #kulturystyka #mirkokoksy #gymcel
  • 5
  • Odpowiedz
Poczytaj sobie na forach kulturystycznych napewno takie tematy były wielokrotnie poruszane tam chyba lepiej ci doradzą niż tutaj , ja jak zaczynałem to robiłem na początku dużo podstawowych ćwiczeń takich jak przysiady, podciąganie na drążku pompki wyciskania na płaskiej itp obejrzyj sobie filmiki jak poprawnie to technicznie wykonywać
  • Odpowiedz
@Remus00: No to w internecie jest pełno ćwiczeń z tego typu przyrządami. Pompki, drążek, z hantlami na barki zrobisz ćwiczenia, na plecy i łapy. Z gumami to samo. Jakieś przysiady możesz dołożyc, chociaż nie wiem nie znam się na takich domowych treningach, a na tych na siłce też są tu ludzie z o wiele większą wiedzą. Najlepiej jak sprawdzisz po prostu w internecie, na yt jest dużo nagrań z objaśnieniem
  • Odpowiedz