Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie do was, bo nie wiem czy dobrze myślę, ale wczoraj wysiadając z auta, telefon mi się #!$%@?ł na kostkę i zrobił taki nieprzyjemny ambaras. Chcę się tylko upewnić, czy tutaj mam wymienić cały wyświetlacz, czy tylko zbitą szybkę? Wrzucam filmik dla ekspertów, bo nie wiem czy mam szukać oryginalnego wyświetlacza i fachowca czy tylko zbitą szybkę i fachowca. Pozdrawiam was miruny.
#gsm
#telefony
#serwisgsm
grubY_0936 - Mireczki mam pytanie do was, bo nie wiem czy dobrze myślę, ale wczoraj w...

źródło: video-ezgif.com-cut

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@grubY_0936 samej szybki raczej nikt nie wymienia poza autoryzowanymi serwisami bo zwykle wyświetlacz przy wymianie i tak pięknie. Jeśli ci ktoś wymieni samą szybkę to za robotę zawoła tyle że przekroczy to wartość telefonu
  • Odpowiedz
am wymienić cały wyświetlacz, czy tylko zbitą szybkę? Wrzucam filmik dla ekspertów, bo nie wiem czy mam szukać oryginalnego wyświetlacza i fachowca czy tylko zbitą szybkę i fachowca.


@grubY_0936: Cały wyświetlacz, refabrykacja szybki nic nie da gdy jest uszkodzony wyświetlacz i pokazuje treści w sposób taki jak na gifie (możliwe też uszkodzenie taśmy matrycy). Polecałbym oryginalne wyświetlacze i części do każdego telefonu, zamienniki nie są wskazane przy oledach i często nie
  • Odpowiedz