Wpis z mikrobloga

#budda #dozeenergy #wykopcsi ...No jak tam PARAPETOWI DETEKTYWI...???
... Co taka cisza na targu????
... Jeszcze śpicie czy może jeszcze nie dotarliście do szkoły do pracy do kibelka żeby się uaktywnić...:)
... Jak chcecie być konsekwentni to 24 na dobę muszą być newsy... Nie za taki wykop płaciłem:):):)
...haha
  • 18
  • Odpowiedz
@nudziarz123: Czy te kropki to jakiś szyfr Kamilu? Czy gdzieś cię aktualnie przetrzymują? Wstaw w następnej odpowiedzi trzy kropki na końcu jakiegoś zdania jeśli poszło o inwestycję w tę pieczarkarnię w której pozwoliłeś widzom wybrać kolor ścian...

Chyba że po prostu #gra sz #tik #tak ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@nudziarz123: seba, nie martw się, buddzie się przecież nic nie stanie, na pewno za niedługo będziesz mógł wydać pół wypłaty na loterię super samochodu, trzymaj się i rób z buddą historię
  • Odpowiedz
...yhm yhm... Jestem Seba... Przychylę ci kawałek nieba...yhm yhm... Tam za horyzontem...yhm yhm... Stoi moja złota beta...yhm yhm...:):)..joł joł:)


@nudziarz123: albo przestań pić albo pisać xD
  • Odpowiedz
  • 0
@AbaKowner ... A ja słyszałem że jesteś taki owaki i skoro piszesz coś na czyjąś rodzinę to twój poziom musi być kategorycznie poniżej wszelkiej krytyki...
... Tak więc okazji piątku i twojego komentarza życzę ci wszystkiego najgorszego czego byś sobie w życiu nie życzył:)
... .
  • Odpowiedz