Wpis z mikrobloga

@looolbeka: ostatnio sobie Rebela 500 oglądałem, był wyprzedaże rocznika, to w sumie nowy był 5000 droższy od takich z 2018 roku xD to jest kpina. 2023 vs 2018... Z resztą 2024 2000zł więcej.
  • Odpowiedz
jeżeli tam jest dodatków za 10k i motocykl ma rok czy 2 to jakoś jest to uzasadnione


@FircykPiecyk: jeśli znajdzie klienta to spoko, czemu by nie. Ale ja osobiście wolałbym nówkę i doposażać sobie na raty po swojemu.

@looolbeka na rynku samochodowym też jest podobna patologia (choć w mniejszej skali). Póki co bardziej opłaca się kupować nowe niż używane.
  • Odpowiedz
@FircykPiecyk: Sprawdziłem ogłoszenie - ma tylko quckshifter i crashpady. Wersja z quickshifterem na stronie Hondy jest za 40 750. Pady od sw-motech za 570. Czyli dopłacasz 1300 zł za dotarcie silnika. Chyba, że ma jakieś dodatki nie wspomniane w ogłoszeniu, ale wątpię.
Ale skoro np. 10-cio letnie MT-07 ludzie wystawiają po 20k to czemu rocznego moto nie wystawić drożej niż nowy?
  • Odpowiedz
Ktoś wgl kupuje te motory? trzeba by być mega nieogarniętym, tak samo z rynkiem aut jest teraz zastój bo janusze myślą że ceny aut poszybowały i byle trup ma wysoką cenę a wiadomo jak polacy dbają o auta( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@WolvvloW Co Ty Miras opowiadasz jakieś #!$%@? o dumie... 125 to już jest w #!$%@? zabawy. No chyba że planujesz nim robić po 100km autostradami. Motór jak motór. Najważniejsze żebyś miał z jazdy frajdę. Ja motóra nie mam i popylam sobie po lasach i okolicy hulajnogą elektryczną i też jest fajnie.


A tak na poważnie to sam myślałem o 125. Trudniej się #!$%@?ć niż na hulajnodze, a ta mi 3
  • Odpowiedz
mnie też śmieszą obecne ceny ale jeżeli tam jest dodatków za 10k i motocykl ma rok czy 2 to jakoś jest to uzasadnione


@FircykPiecyk: włożona w pojazd kasa się nie zwraca. Doliczanie cen dodatków do ceny to jakieś nieporozumienie. Kto normalny kupi moto z rok czy dwa lata krótszą gwarancją, bo ktoś dołożył parę aftermarketowych gratów? XD
  • Odpowiedz
@EnderWiggin no dumy nie ma na trasach, gdzie jeżdżą samochody. Nie ma czym uciekać i czym gonić.

No i trasy dłuższe niż 100 km już męczą. Z drugiej strony jako człowiek prawie bez znajomych rozważam, czy w tym roku nie pojeździć jeszcze pociągami gdzieś solo.

Ogólnie ja szukam 500 o zwinności 125. I to trudne :D
Padło na Gs 500. Zwłaszcza, w można go łatwo na scramblera zrobić.
  • Odpowiedz
@looolbeka: To weź spróbuj teraz pickupa kupić. Ja chyba ostatecznie z USA coś ściągnę bo tu się nie da. Przez tą wojnę handlarze cwaniaki tak #!$%@? ceny że musiałbym na łeb upaść żeby tyle zapłacić ule sobie krzyczą.
  • Odpowiedz