Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Tak dzisiaj stwierdziłem, że naturalny egoizm kobiet często widać po tym, jak baby - zwłaszcza starsze - prowadzą, a nawet chodzą po chodniku/ścieżce pieszo - rowerowej.

One po prostu mają innych gdzieś. Tak z natury. Nie rozglądają się, lezą środkiem lub z boku na bok. Przecież jak się zatrzymają takie dwie, to nie z boku, a na środku chodnika zazwyczaj.

Czyli to nie jest tak - a przynajmniej nie tylko - że baby źle kierują, bo mają jakieś gorsze umiejętności psychomotoryczne. To raczej brak empatii.
  • 6
  • Odpowiedz
@WolvvloW: No nie wiem, ja traktuję chodnik jak ulicę i na ogół trzymam się prawej strony. Jak jeździłam skuterkiem, to też kulturalnie i wpuszczałam kierowców w korkach - bo nie uogólniam tak jak Ty i nie krytykuję wszystkich, bo część kierujących ma gdzieś skutery i wiele razy musiałam dawać po hamulcach, bo ktoś myślał, że zdąży, a i tak dwa razy miałam stłuczkę nie z mojej winy.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: @kupkesobieciagne używam świateł do dziękowania i wpuszczania innych, zjeżdżam na lewy pas by ułatwić wlaczajacemu się do ruchu wjazd na drogę, zwłaszcza ciężarówkom. Wózek w sklepie stawiam w najmniej przeszkadzającym miejscu w alejce. Nie chodzę po ścieżce rowerowej. Nie wchodzę na pasy póki auto się nie zatrzyma. To nie płeć o tym decyduje, a wychowanie, a większość ludzi jest przeciętnie inteligentna i umiarkowanie tępa, niezależnie od płci. Problem w tym
  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker ależ ja nie mówię, że wszystkie baby takie są. Raczej tendencję mam na myśli.

Dzisiaj np mijałem się rowerami z dorosłym facetem. Było ciasno, jechaliśmy na siebie, zjechałem do prawej... A on do swojej lewej. Przecisnąłem się, ale gupek.
  • Odpowiedz