Wpis z mikrobloga

@Sla_Voy: takiej promki w historii Diablo tak krótko po premierze to chyba nie było. Diablo od zawsze było stosunkowo drogie. Chyba jednak są świadomi gówna, jakie zrobili (wbrew obiegowej opinii) xD
  • Odpowiedz
@Sla_Voy @Pandillero To raczej oczywiste, że kiedyś zarabiali tylko na sprzedanych kopiach gry to cena nie spadała za szybko. Teraz wolą sprzedać grę taniej, czy wrzucić do gamepassa, ale zarabiać na mikropłatnościach.
Oni mają #!$%@? czy ta gra jest dobra, czy nie xD Ważne, że hajs się zgadza.
  • Odpowiedz
@10129 Czy ja wiem. Ci co chcieli to kupili na premierę, a teraz czas na promocję żeby zachęcić resztę ludzi.
Może też #!$%@? głupoty i się kompletnie nie znam, jestem przecież wykopkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: w sumie ta gra dosyć dawno temu wyszła, myślałem, zę bliżej. jak ten czas leci xd
możliwe, ze chcą wydoić ile sie da z podstawki zanim dodatek wejdzie, ale też bym nie odrzucał teorii, że gra zarobiła mniej niż oczekiwano - zauważ, że nawet strony duże zarabiające na tworzeniu contentu/poradników do tej gry miały ludzi którzy zrezygnowali z tego bo nikt nie oglądał i się nie opłacało, typu raxx
  • Odpowiedz