Wpis z mikrobloga

Znalezione na LinkedIn: (w komentarzach wiele osób pisało, że otrzymało podobne "CV", a wymagania finansowe były na poziomie 14-15k/brutto).

Dla mnie się podoba (szkoda tylko, że tyle błędów, brak staranności i trochę chorobą / trollowaniem zalatuje).

#pracbaza #it #programista15k #programista25k #szukampracy

Link do oryginału:

https://www.linkedin.com/posts/norbert-sinkiewicz-52930a157_rocketjobs-hr-rekrutacja-activity-7196861951954583552-LsFX/
Smash - Znalezione na LinkedIn: (w komentarzach wiele osób pisało, że otrzymało podob...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
miłą odmiana od płaszczenia się przed pracodawcą.


@Grovegod: zaiste przemiła, tak miła jak jałowa, równie dobrze można wydrzeć się na butelkę szamponu pod prysznicem
  • Odpowiedz
@tigga: Hr-owcem nie jestem więc się nie znam piszę z perspektywy pracownika.Po za tym dopiero później ogarnąłem że gość nie wysłał tylko tych dwóch stron co są wpisie a 23 strony xD piszę o tym na linkedinie.
  • Odpowiedz
@Smash Wszystkim umyka jedno - chuop startuje na stanowisko związane ze sprzedażą, a to, że jego CV wygląda jak pisane na kolanie jest tutaj naprawdę najmniejszym problemem ..

Wspomniany typ jest tak odpychający, zupełnie nieświadomy realiów rynku pracy i karykaturalny w swoich roszczeniach, że nie wzbudziłby krzty zaufania nawet wsród mieszkańców DPS w trakcie próby opychania im garnków ..

No chyba, że to prowokacja HR-owca z LinkdIn dla bicia zasięgów, to w
  • Odpowiedz
  • 0
@Smash: jak na takiego elokwenta, to nie zazdraszczam umiejętności liczenia i bycia niewolnikiem xD
  • Odpowiedz