Wpis z mikrobloga

POTĘŻNA HOSSA ALERT!


minęły ok 2 tygodnie od ostatniego update'u przegrankowego portfela i przez ten czas portfel urósł +27k. ciekawe jak długo popłyniemy jeszcze na tej fali bananowej hossy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wynik = 281 030 PLN

Uwagi/poprawki:
- znowu było #!$%@? w arkuszu tym razem Digitanet. liczba akcji była wpisana poprawna (pozostało 100 akcji), ale koszt zakupu tych 100 akcji był niepoprawny bo przy ostatniej sprzedaży nie odjąłem
- do tego ta poprawka z Megapixel o której pisałem 08.05.2024, 16:23:06

#przegranko100k #gielda

(w spoilerze disclaimer)

affairz - > POTĘŻNA HOSSA ALERT!

minęły ok 2 tygodnie od ostatniego update'u przegra...

źródło: 16-05-2024

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@affairz: Masz wszystkie te akcje w portfelu?
Widzę, że dwie pozycje wyciągają portfel CCC/XTB
PS: AQT możesz sprzedać komuś po groszu i wygenerujesz sobie stratę do PIT
  • Odpowiedz
  • 1
Masz wszystkie te akcje w portfelu?


@widmo82: nie rozumiem pytania. to jest prawdziwy challenge, nie żadne demo.

PS: AQT możesz sprzedać komuś po groszu i wygenerujesz sobie stratę do PIT


@widmo82: nie zamierzam tego robić. kiszenie strat i widok tego w portfelu motywuje mnie żeby zastanowić się dwa razy następnym razem XD tak samo nie sprzedałem tych które są notowane i które mógłbym sprzedać po 1,7 pln
  • Odpowiedz
@affairz: haha na bananie to każdy głupi umie zarobić wystarczy że kupi losową akcje, np. Ja widziałem za oknem budowę mirbuda więc go kupiłem a co, stara przyszła ze sklepu w butach CCC wyglądały średnio ale też go kupiłem, syn ogrywa wiedźmina więc co mi szkodziło również kupiłem, pięknie się tu żyje w naszej krainie
  • Odpowiedz
@affairz oby w szczycie wielkiej hossy pokoleniowej imienia Alberta Longterma Rokickiego, stuknęła duża bańka na portfelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawości, czemu pokazujesz to w formie excela a nie zrzutu z konta maklerskiego?
  • Odpowiedz
  • 2
@affairz mmm aquatech


@deziom: () to mój pewniaczek! gram pod powrót Pana Wojtka, który pokona KNF i wyprowadzi spółkę na arenę międzynarodową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawości, czemu pokazujesz to w formie excela a nie zrzutu z konta maklerskiego?


@maniek74: bo papiery mam na 5 kontach: XTB, bossa IKE, bossa IKZE, ING i mbank. zakupy
  • Odpowiedz
@affairz patrze na twoj aquatech i sobie przypomnialem jak wczoraj pisales ze amc juz za wysokie ceny na memerun, ja postanowilem udowodnic ze sa ok, sprzedalem z 50 procentowa strata, 1880 usd, tyle co aquatech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@golomb13: ja o tego AMC byłem mocno zły, że nie pocisnąłem tematu, bo była kasa x2 do wzięcia tylko timing bardzo ciasny - kupić na "już" i potem sprzedać następnego dnia na otwarciu. "analiza wsteczna zawsze skuteczna", ale na twitterku jakiś koleżka z polski wrzucił dokładnie takie rozegranie i to za sporą kasę
  • Odpowiedz