Wpis z mikrobloga

Wiadomka, UŻYTNIK @Napalone_Okno musi opróżnić kiszkę stolcową aby pomieścić potem:
- Tyczkę do zabezpieczania towaru
- Trójkąt ostrzegawczy bo CHECK ENGINE nadal się świeci
- Zapasową oponę, przeguby, rozrząd, pasek klinowy, amortyzatory i łacznik stabilizatora

Do tego musi być miejsce w ciasnym dupsku na przyjęcie SPUCHY z 20 młodych Ukraińców pod magazynem w Dąbrówce Wielkiej. Na szczęście Pan Mariusz nabawił się rzeżączki więc oszczędzi Mietkowe dupsko. Tym razem Miecio będzie miał robione jedynie ARABSKIE GOGLE podczas jazdy. A to wszystko za wspaniałe 200zł.

Miecio ma do przejechania 710km, z średnią prędkością 60km/h daje nam to prawie 12h. Do tego rozładunek/załadunek, peklowanie boże, ballbusting i zaciskanie klem akumulatorowych na sutkach. Jak to tam Mieciu było? Ty pracujesz po 8-10h i masz 200zł? Bo ja tu widzę 12h minimum. Dla Twojej informacji @Napalone_Okno to ja też robię często po 12h, ale nie za 200zł tylko za ponad 240zł. I nie muszę wstawać o 4 rano, jechać do #!$%@? na tykającej bombie z check engine. No ale ty KOCHASZ JEŹDZIĆ (dupskiem na haku do holowania).

#przegryw #pracbaza #busiarze #transport #laktatormietka
HuopWsiowy - Wiadomka, UŻYTNIK @NapaloneOkno musi opróżnić kiszkę stolcową aby pomieś...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-16 170206

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@michal1498: Mietek za bardzo się atencjonował na tagu jesienią i obudził potwora. Spróbuj znaleźć "plan laktacyjny", w każdym razie ja kisnę od właśnie wtedy.
  • Odpowiedz