Wpis z mikrobloga

@shinigami26: jak cie zamkna bedziesz to tlumaczyl kolegom z celi kiedy beda cie rznac w dupsko. Bedziesz mogl sobie wyobrazac ze maja po 15 lat. Czyli uwazasz ze trynkiewicz nie byl pedofilem bo wikipedia mowi inaczej? Jestes zalosna namiastka faceta chory czlowieczku. Jestes tak chory jak grodzka i biedron.
  • Odpowiedz
@kmicolo: Dałem Ci życiową radę, a ty nie skorzystałeś - no trudno :( A tak na poważnie to jaranie się prze zemnie dziewczyną, która jest ze 3 lata ode mnie młodsza jest taką straszliwą zbrodnią? Nikt jej nie zmuszał do wykonania tej fotki, ani do wrzucenia do internetu. Żyjemy w czasach, w których rząd dyma ludzi(dzieci, niepełnosprawne dzieci, rodziców, siostry, braci i wszystkich których może) w świetle prawa, a ty
  • Odpowiedz
@kmicolo: Na oko to chłop umarł. Ty się za dużo sztucznych, wytapetowanych panien naoglądałeś i pewnie ci się wydaję, że każda pełnoletnia dziewczyna ma duże cycki i szerokie biodra. Co mało jest dziewczyn, które wyglądają młodo mimo, że dawno skończyły 18 lat? I skończ z tym wyzywaniem od pedofilów bo zachowujesz się jak kretyn.
  • Odpowiedz
@kmicolo: Czyli liczba w nicku to musi być wiek? Jeżeli miałbym wpisane 238 to myślałbyś, że mam 238 lat? #fucklogic Widzę, że masz od niedawna konto na #wykop - wcześniejsze zbanowali Ci za osiągnięcie limitu debilnych wypowiedz? Ojciec pewnie się nad tobą znęcał i jesteś niedołęgą życiową, która chce coś udowodnić, ale nie potrafi bo jest debilem. Tak bardzo mi Cię żal :c
  • Odpowiedz
@kmicolo: No to mamy na wykopie eksperta, który potrafi ze 100% pewnością określić wiek dziewczyny patrząc na zdjęcie jednocześnie twierdząc, że cycki pełnoletniej dziewczyny muszą być zawsze choć trochę obwisłe, a wąskie biodra to luźniejsza skóra cokolwiek miało by to znaczyć :D to są jakieś fachowe wytyczne, które wyczytałeś w jakiejś książce? Weź ty się nie ośmieszaj bo pieprzysz jak potłuczony.
  • Odpowiedz