Wpis z mikrobloga

#przegryw #studbaza #programista15k

Cholera zobaczyłem odpowiedzi rozszerzenia z matmy (arkusz rozwiązany przez wykładowcę) i wszystko mi się zgadza, jestem dosłownie w siódmym niebie bo chyba mnie czeka 100% ()

Teraz pora na odpoczynek i dalsze planowanie życia. Jestem zdecydowany na infę, jaką uczelnię polecicie? Póki co myślę nad wiet AGH albo mini/eiti PW. Dołożyłbym mim uw ale tam to chyba jest bardzo trudno, aż do przesady. Polecicie jakąś uczelnię informatyczną która w 2024 roku dalej trzyma poziom?
  • 21
  • Odpowiedz
Teraz pora na odpoczynek i dalsze planowanie życia.


@starykutzz: Współczuję planowania życia w związku z IT biorąc pod uwagę stan rynku w 2024 (a będzie tylko gorzej).
  • Odpowiedz
  • 0
@some_ONE: czego? Z tego co wiem na porządnych uczelniach ludzie łatwo znajdują pracę (pisał o tym @LazyInitializationException) i można szybko zarabiać przyzwoitą kasę. Sam co jakiś czas widywałem historie ludzi którym się udawało wejść na rynek IT z 0 doświadczeniem w ostatnim czasie.

@Rufurege1: serio byś wybrał medycynę zamiast IT? Mnie zawsze jarała matma i fiza, a biologia nie bardzo. Wiem że z matmą i fizą mam wstęp łatwy
  • Odpowiedz
@starykutzz: Powiem ci tak jak będziesz zajebisty w IT to zarobisz maks. 14k-15k na łapę i całe życie będziesz siedział w nowościach we faworkach i czuł oddech młodych na karku. A jak będziesz bardzo dobry w medycynie to tyle zarobisz dorabiając na samych dyżurach będąc specjalistą. Pisze ci to z autopsji bo mam brata lekarza specjalistę a ja jestem programistą :)

PS, mój brat też był po mat-fiz, a dzisiaj kocha
  • Odpowiedz
  • 1
@WirtuozPrzegrywu: to 2016 trudniejsza była od mojej, masz potencjał chłopie jak bez nauki tak to napisałeś. Może spróbuj jakoś się przemóc na te studia skoro potrafisz myśleć abstrakcyjnie, szkoda żebyś się marnował.
  • Odpowiedz
na porządnych uczelniach ludzie łatwo znajdują pracę


@starykutzz: Nie w Polsce

Sam co jakiś czas widywałem historie ludzi którym się udawało wejść na rynek IT z 0 doświadczeniem w ostatnim czasie


@starykutzz: Tak zazwyczaj to działa z każdą branżą
  • Odpowiedz