Wpis z mikrobloga

@pyczasty: xD Ja byłem pewien jeszcze tydzień temu, że ten typ to sam szeryf, że powrócił tutaj i nadaje z 8 czy 9 konta w karierze. Ale ten koleś jest zbyt poplątany, aby być szeryfem. Przy jego vysryfach to posty Nowaka czy nawet Kosno normalnie gadają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzyzowa141: Ul. Sezamkowa 17, Londyn, UK, drugi hobok od prawej strony - Jak szukasz przyjaciół to sobie psa przygarnij. Ja się ze zboczeńcami nie umawiam na spotkania. Na dodatek srogimi popaprańcami z sekty szeryfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyczasty: no i taki jesteś właśnie internetowy kozaczek cio*** ia i tyle w temacie. Zdjęcie twojego ryja mam mogę z ziomkami z Londynu też pogadać żebyś przemykał uliczkami. Szkoda mi palców na pisanie z odpadem społecznym
  • Odpowiedz
mam do Londynu godzinę samochodem. Dawaj podjadę powiesz mi co masz do powiedzenia w cztery oczy kozaczku internetowy


@Krzyzowa141: To wsiadaj Pan i przyjedź. Przyjedziesz Pan?
  • Odpowiedz
@Krzyzowa141: Jak to nie Nowak, tylko pewnie ten odpad który pisze dla niego posty za jakieś nędzne drobniaki - fararka. Zadem z nich nigdy się nie spotka, bo te czipy posrają się ze strachu i wylądują w szpitalu gdyż "Serduszko zapuka w rytmie cza-cza" xD
  • Odpowiedz