Wpis z mikrobloga

Dziewczyny, czy wyszłybyście za mąż za gościa, który was raz uderzył, a którego kochacie?


@wzorowy_obywatel_unii_europejskiej: Wczoraj robiłeś wpis o tym czy poleciałyby na szambo nurka i przyznałeś, że nim jesteś z zawdou, a teraz jakieś pytania o to czy wyszłyby za gościa, który by je raz uderzył, masz coś niecnego na sumieniu obywatelu Europy( ͡º ͜ʖ͡º)???
  • Odpowiedz
@wzorowy_obywatel_unii_europejskiej to jak mocno się kocha to można się powstrzymać od bicia drugiej osoby. Łatwiej się powstrzymać od uderzenia niż wybaczyć pogwałcenie zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Jak ktoś nie umie się powstrzymać od naruszania czyjeś nietykalności to powinien prędzej siedzieć w więzieniu niż na wspólnym obiadku
  • Odpowiedz
@wzorowy_obywatel_unii_europejskiej: era, kiedy kobieta siedziała w domu, a chłop ją młócił aż miło na szczęście odeszła w zapomnienie. Jeśli Ci to nie pasuje to trudno, ale ja nie mam zamiaru robić za worek treningowy, bo to nie ma nic wspólnego z miłością ani poświęceniem.
I wygodnie tak #!$%@?ąć słabszemu, bo baba nie odda, bo jak odda to jej tak jebniesz, że się na ścianie rozklei, nie?

Won na czarną, przemocowcu, na
  • Odpowiedz
@grzypAtomowy a co to za różnica kto jest agresorem? Jak kobieta Cię atakuje to zerwij z nią a nie zaczynasz się szarpać z taką wściekłą baba. Bezsens. Nie wiem po co nakręcać tą spiralę przemocy że ona Ciebie to Ty ją. To już nie związek tylko jakieś zawody kto komu większą krzywdę zrobi
  • Odpowiedz