Wpis z mikrobloga

Jak ten czas #!$%@?.... nie mam nawet słów żeby to wyrazić. Dzień za dniem ubywa, w pracy odliczasz do 15 a w domu zdążysz usiąść i już 20:00, tak dzień za dniem. Dopiero co była majówka i planowałem że w maju przejdę jedną gierke, a tu już połowa maja, a ja raz na godzine ją odpaliłem XD

Jakby tak sobie pomyśleć, to dopiero zaczynał się nowy rok, a tu już prawie połowa roku za nami... teraz tylko wakacje, wszystkich świętych, święta, i znów nowy rok, wielkanoc, wakacje, wszystkich świętych, i tak dalej

w przyszłym roku kończe 30 lat, a z miesiąca na miesiąc czas przyśpiesza - czy to zostało jakoś udowodnione że czas leci coraz szybciej?

Chyba najlepsze lata już za mną... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

chyba obejrze jakiś program o wanie bo co mi na starość zostało
#zalesie #programowanie #gry #czas #astronomia #wysrywzdupy
  • 11
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Czas nie leci szybciej, tylko po prostu zmienia się perspektywa. Dla 50-latka jeden rok jego życia to 2% jego życia. Dla 5-latka to już 20% jego życia.
  • Odpowiedz
  • 5
@tajniak13: bardzo ciekawe to co piszesz
Postrzegamy swoje życie z perspektywy "całości" w której znajdujemy się aktualnie "tu i teraz".

Ma to sens, przecież w końcu jak zostało udowodnione - czas jest względny. #!$%@?łeś mi mózg
  • Odpowiedz
  • 0
@LZBNZ To dopiero zobaczysz po 30stce. Czas nie dość że zapitala to będą się pojawiać problemy ze zdrowiem, poszczyknięcia w kręgosłupie itd ( o ile nie ćwiczysz i mało się ruszasz ) :D
  • Odpowiedz
  • 0
@jajcek: siedze 8h w pracy na dupie... musze sie zacząć ruszać bo zaczynam odczuwać górny odcinek pleców pod szyją ehhh
  • Odpowiedz
  • 0
@LZBNZ no to pilnuj prawidłowej pozycji i ruszaj się. Ja dostałem rwy kulszowej od braku ruchu i pracy przy kompie (33l). Nigdy nie czułem większego bólu xd
  • Odpowiedz