Wpis z mikrobloga

@TEDMAJER:
Podobno do akcji wkroczył chrzestny Majusa!
Zmienia zamki,robi remont i wypatruje nowych włodarzy xd
Ja wam ku..wa dam! Rozpiski,doniczki i nasiona!
  • Odpowiedz
@hawajz: No toć tyle to wiem on jest bezmózgiem zmanipulowanym. Chodzi mi bardziej o otoczenie sąsiedzkie/policję/spółdzielnie coś bardziej w tym zakresie. Baba, która nie ma praw do mieszkania sobie nim zarządza wg. uznania, mieszkaniem osoby skrajnie uzależnionej od alkoholu i nieporadnej, a wszyscy inni na to zezwalają i nie widza w tym nic złego. Chociażby taki kurator, który do Maria przychodził powinien znać jego sytuacje, i jako osoba, która ma się
  • Odpowiedz
@truskawqua: Kurator rodzinny może nadzorować daną jednostkę lub rodzinę w różnych rodzajach spraw – między innymi w sprawach karnych nieletnich, ale również (co zdarza się zdecydowanie najczęściej) w sprawach opiekuńczych, które dotyczą osób małoletnich, a także w sprawach o leczenie odwykowe.
  • Odpowiedz
@truskawqua: to pewnie jest jakaś koleżanka jego starych i przed śmiercią kazali mu się jej słuchać no i czterdziestoletni czubek się słucha. Co do kuratora to Murzyński mu słowa prawdy nie mówi przecież: "2-3 piwka dziennie, reszta to kolega pijak", "on jest gwiazdą i strimuje na youtube", "jo sąsiadka pomaga i opłaca rachunki". O garbatym mongole nie wspomnę, bo temu kretynowi też wszystko można wcisnąć, a on się będzie słuchał i
  • Odpowiedz