Wpis z mikrobloga

@sztefen_muller: co to za różnica. Wojna w 3 dni nie była by napewno taka niszcząca. Na tą chwilę zniszczono całą wschodnią Ukrainę a większość kobiet które mogły odbudowywać naród wyjechało na zachód. Jaki będzie koniec tej wojny trudno mi powiedzieć ale prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie.
  • Odpowiedz
@Aster1981: to ja akurat wiem. Więc z naszego PTK widzenia niech wojna trwa nadal 2000 km od naszych granic i jak najwięcej ruskich się wykrwawia. Ale oni obecnie są dużo bardziej ostrzelali i przygotowani na wojnę niż my :/ pomimo 2 roku wojny u sąsiada obrona cywilna nadal nie istnieje ogólnie mamy nie ciekawą perspektywę i trzymajmy kciuki za ukr żeby jak najdłużej się sama broniła.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: z naszego punktu widzenia długa wojna = wykrwawianie się kacapów na wschód od Dniepru = mniejsze szanse na wojnę na naszym terytorium. USA będzie prawdopodobnie przedłużać kroplówkę ile się da, żeby zniszczyć kacapów na już i tak zmasakrowanych terytoriach. Teraz kacapy uderzają na Charków i póki co dostają piękny #!$%@?, aż miło popatrzeć ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz