Wpis z mikrobloga

@Yahoo_: Obawiam się że nie

@FapinoTrololo: Szachtar - Juventus

1 - 3,40 X - 1,95 2 - 3,95

Obawiam się że wszyscy bukmacherzy będą musieli odrobić przyrodę

@drjoint9: Może jakiś mecz o coś? Nie ma wielkich hitów o życie, ale mecz w którym wali remisem na 100km to średni wybór. Choćby i taki Celtic, który to tak wszystkich już dwa razy w tym roku zaskoczył
@drjoint9: Po co Ci wartość drużyn, jak grają o złote gacie. Myślę że nikt wczoraj przy zdrowych zmysłach nie stawiał meczu Manchesteru City ponad PSG z Porto. Pomijam oczywiście kibiców tych drużyn, ale jeśli pytanie brzmi "Który meczyk będzie najciekawszy dzisiaj?" to nie wiem czemu miałby on być specjalnie fascynujący
@Vojtazzz: Dlatego że Juve ma 9 pkt, a Chelsea 7. Tylko, że ja źle spojrzałem na tabelę i nie uwzględniłem faktu że Chelsea z Juve w bezpośrednich spotkaniach #!$%@?ła i z remisowała ((gdyby nie ten fakt, to Juve musiałoby wygrać, a Shakthar przegrywając z Juve, (oczywiście przy założeniu że Chelsea swój mecz dzisiaj wygrywa) ma tyle pukntów co Chelsea, i przegrywa w bezpośrednich spotkaniach) Dlatego ten mecz wydaje się być fascynujący
@drjoint9: Czyli co mamy? Juve, które ledwo remisując u siebie s Szachtarem ma się na nich rzucić po zwycięstwo na trudnym terenie (2 wygrane w 2 meczach, w sezonie ogólnie bezbłędni) ryzykując że Szachtar ich skontruje i odpadną? Zamiast nudnego remisu który urządza jednych i drugich? No sorry, ale jednak ja podejrzewam ten drugi wariant. Zresztą nie tylko ja, jak widać po kursach. Oczywiście że może być inaczej, ale trzeba przyznać
@drjoint9: No, to są pobożne życzenia. "Szwedzi nie zremisują z Danią 2:2!" Krzyknęli włoscy kibice na Euro w Portugalii. Po dwóch godzinach smętnie zapłakali.

Oczywiście to pół żartem pół serio, ale ja niestety wierzę w układziki. Szkoda że bukmacherzy też wierzą i tak mało można na tym zarobić :)