Wpis z mikrobloga

Polatałem trochę zabawkowymi dronami, czas na cos poważniejszego.
Rozkminiam między DJI Mini 3 a Mini 3 PRO.
Ma ktoś doświadczenie z tymi urządzeniami? Kumpel rasowy_droniarz oczywiście poleca mi wersję pro, ale z uwagi na to, że zajmuje się nimi dość profesjonalnie, budżet nie gra dla niego takiej roli jak dla mnie.
Przeznaczenie to półprofesjonalne panoramy, zdjęcia z wakacji, możliwe, że nagranie ze ślubu kumpla w tym roku. Poza tym głównie fun z latania.
DJI Mini 3 czy Pro? Budżet 1500-2500 PLN.
I dodam, że doświadczenie z zabawkami max za 300 cebulionów, z czego jedną na 50 m. wiatr zniósł i rozbiłem o las.

#drony #dji
CitizenKane - Polatałem trochę zabawkowymi dronami, czas na cos poważniejszego.
Rozkm...

źródło: b663543a-9f67-474e-8f5c-f4ad006bf241

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Citizen_Kane: Do tego co piszesz, raczej Pro nie jest potrzebny, tym bardziej, że różnica w cenie pomiędzy Pro a zwykłym jest dość nieproporcjonalna. Główna różnica w budowie to brak czujników omijania przeszkód, reszta to imo detale na które zwróci bardziej uwagę profesjonalny użytkownik, a nie casual.
  • Odpowiedz
Główna różnica w budowie to brak czujników omijania przeszkód, reszta to imo detale na które zwróci bardziej uwagę profesjonalny użytkownik, a nie casual.


@BShKF: zabezpieczenie przed rozpieprzeniem drona jest dla profesjonalistów? Myślałem że raczej na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rad-X: Przeczytaj to zdanie jeszcze raz ze zrozumieniem, zwróć uwagę na interpunkcję. Napisałem że reszta detali jest imo dla użytkownika pro - nie sam brak czujników...
  • Odpowiedz