Wpis z mikrobloga

Tak oglądam kolejne wypowiedzi Rudego, Hołowni czy Baszszar al-Asada po pól roku rządzenia tym krajem i dochodzę do wniosku że to tylko urzednicy 07:00 - 15:00. Oni niczego nie wdrożą, niczego nie polepszą, niczego nie zaprojektują. Przelpłyną przez 4 lata robiąc nic I opowiadając jaki to PiS był zły. Oczywiście nikogo nie posądza za kraty. Coś mi tu nie gra.
#polska
  • 6
  • Odpowiedz
@Adruns: bo patrząc z dużej perspektywy nie jest tak źle - przez ostatnich 25 lat Polska dokonała skoku cywilizacyjnego z trzeciego do pierwszego świata. Stary jestem i pamiętam jak wyglądała Polska w latach '90

Polacy są takim społeczeństwem a nie innym, czasem niezbyt mądrym. Nie stać nas na nic lepszego a z pewnością może być gorzej. Dużo gorzej. Przejedź się kiedyś do kraju gdzie nie ma lewackiej UE, Zielonego Ładu, LGBT,
  • Odpowiedz
@thorgoth: zwiedziłem Ukraine i Gruzje zwiedziłem Hiszpanie kontynentalną i wyspy, zupełnie lepszy klimat czułem po tej stronie prawej, bez unii.
Ludzie jacyś tacy spokojniejsi byli..
Mieli mniej ok.
Byla bieda, ok.
Ale był ten spokój.. brak gonitwy.
Nie było multikulti...
I ja nie mówię teraz, że UE jest złe, nie nie.
Jest dobre. Jest fajne.
Jest tylko źle rządzone.
Nie podoba mi sie po prostu postępowy, nowoczesny świat który nam serwują,
  • Odpowiedz
@Adruns: też zwiedzałem kawał świata po prawej stronie.
I słyszałem takie historie że włosy na plecach stają dęba.
Słyszałem historie nauczycielki w szkole podstawowej pod Grodnem która próbowała zgłosić władzom że dyrektor szkoły to pedofil. Ale to był zaufany człowiek Łukaszenki.
Nauczycielke najpierw aresztowali bez powodu, potem umieścili w szpitalu psychiatrycznym, tam zgwałcili a na sam koniec ktoś ją oblał benzyną i podpalił. Sprawców nie złapano ale wszyscy wiedzieli że zrobili
  • Odpowiedz