Wpis z mikrobloga

#famemma wykopki które porównują kaczora do tyboriego mają iq szeligi. Typ co pomacha krzesłami puści muzyke z telefonu i jest ogolna łamagą jest porownywany do zabijaki który odpierda usajna bolta tylko po to żeby zabić....
  • 8
  • Odpowiedz
@tragerus: no tak bo soker kik na 40 kilowym kapeli to nic w porwnaniu od zadrapania mikrofonem- ty to moze ty mnei walnij mikrofonem ktory jest pusty w srodku a ja ci buta na leb zaladuje i zobaczymy kto gdzie skończu. symetrysto pluje na ciebie tfu
  • Odpowiedz
  • 0
@sablewski69: widzę że trafiła się osoba skrajnie upośledzona która nie odróżnia walki w klatce do losowego wjazdu na konferencji ale w sumie niczego więcej się po was nie spodziewam
  • Odpowiedz
  • 0
@sablewski69: nadal jest to walka 1 vs 1 bez sprzętu w kontrolowanych warunkach. I wszędzie podkreslam gdyby to nie było tak efektowne to bym machnal na to ręką, ale jeśli jest chocby cień szansy że znowu państwo się zainteresuje internetem i patogalami to wszyscy będą razem płakać i na wykopie i na twitterze
  • Odpowiedz
  • 0
@sablewski69: gdzie podejmujesz temat? na wykopie? byłeś na marszu przeciwko acta? sam nie zdajesz sobie sprawy że jak państwo się za coś wezmie to kazdy protest #!$%@? da jak było na przykladzie pisu = robili wszystko co chcieli do czasu az sie władza zmieniła, ale ważne żeby od petów zwyzywać :) żyj sobie dalej w swojej bańce ja temat zakończyłem
  • Odpowiedz
@tragerus: w #!$%@? mam twoje akta i co ty tam se wymyslisz. jak masz hajs to nie obowiazuje cie wiekszosc obostzrezen. chcesz cpac?kupujesz recepte lub se lecisz za granice, chcesz kogos zamordowac? #!$%@? go autem na autostradzie i #!$%@? do dubaju, chcesz r00chac 14nastki? zakladasz organizacje frikfajtowe.

chcesz wolnosci? to na nią zarób a nie skomlisz ze twoj idol dostal na kuciape za sczekanie
  • Odpowiedz