Wpis z mikrobloga

#famemma Ale oddymianie ja #!$%@?, kaczor ta federacja nie jest dla ciebie tylko dla dzieci z bandżi, cenzura jak za komuny tfu na was stypiarze pdfy i bisexy.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie daje się przecinka po słowie "pisać". Zresztą gooowno Cie obchodzi co sobie pisze. Odstosunkuj się ode mnie ćwoku.


@pawelswd: Co za uparty nieuk. XD

Słowo pisać nie ma tu nic do rzeczy, za to ma to, co występuje po nim. Patrz na poniższy obrazek i więcej się nie kompromituj.

Obchodzi mnie to, co publikujesz, bo przecież jesteśmy w miejscu publicznym. Ty jesteś niechlujny i z premedytacją łamiesz zasady, a
StaryWedrowiec - >nie daje się przecinka po słowie "pisać". Zresztą gooowno Cie obcho...

źródło: zwracanie_się

Pobierz
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Ja pi3r0le weź się zapisz desperancie na jakieś zajęcia wyrównacze z ortografii i skończ mi zawracać doope bo nie szukam w Tobie kolegi. Nara albo blok. Niechlujem to był twój stary bo założył pękniętą gumke.
  • Odpowiedz
Ja pi3r0le weź się zapisz desperancie na jakieś zajęcia wyrównacze z ortografii i skończ mi zawracać doope bo nie szukam w Tobie kolegi. Nara albo blok. Niechlujem to był twój stary bo założył pękniętą gumke.


@pawelswd: Przestań się pruć, nieuku.
  • Odpowiedz
Niechlujem to był twój stary bo założył pękniętą gumke.


@pawelswd: Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania.

Jeśli chodzi o pękniętą gumkę, to jestem ciekawy, co ty zrobiłeś dla świata, że negatywnie oceniasz moje starania, nie mówiąc o tym, że nie znasz moich dotychczasowych dokonań. Żenujący jesteś, muszę to
  • Odpowiedz